III liga mężczyzn
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-09-22 11:00 1 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 (S) tak
2018-09-22 16:00 2 GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S)
do ustalenia 3 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II
2018-09-22 14:00 4 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6 (S)
2018-09-26 20:00 5 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S)
do ustalenia 6 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-06 16:00 7 UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S)
2018-10-06 12:00 8 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6 (S)
2018-10-06 13:00 9 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S)
2018-11-05 17:00 10 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice
2018-10-06 16:00 11 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
2018-10-06 19:00 12 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-21 17:00 13 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice
2018-10-20 12:00 14 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice”
2018-10-20 19:00 15 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2018-10-20 16:00 16 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice
do ustalenia 17 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków
2018-10-20 16:00 18 GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II
Runda 1 - Kolejka 4
2018-10-27 16:00 19 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-10-27 16:00 20 ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II
2018-10-27 16:30 21 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-10-27 14:00 22 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2018-10-27 13:00 23 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów
2018-10-28 11:00 24 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków
Runda 1 - Kolejka 5
2018-11-11 11:00 25 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice
2018-11-10 13:00 26 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice”
2018-11-11 17:00 27 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2018-11-10 16:00 28 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice
2018-11-10 18:00 29 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-11-10 16:00 30 GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
Runda 1 - Kolejka 6
2018-11-24 16:00 31 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków
2018-11-24 16:00 32 ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II
2018-11-24 16:30 33 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-11-24 14:00 34 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II
2018-11-24 16:00 35 KS „Bronowianka” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów
2018-11-24 19:00 36 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-01 19:00 37 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice
2018-12-01 16:00 38 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice”
2018-12-01 18:00 39 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2018-12-01 16:00 40 GSWAL „Mikulec” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice
2018-12-02 11:00 41 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-12-01 13:00 42 MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-08 16:00 43 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-12-08 16:00 44 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2018-12-08 16:30 45 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów
2018-12-08 14:00 46 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków
2018-12-08 16:00 47 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków
2018-12-09 17:00 48 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-15 14:00 49 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice
2018-12-15 16:30 50 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice”
2018-12-16 11:00 51 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-12-15 13:00 52 MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2018-12-15 18:00 53 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-12-15 16:00 54 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 10
2019-01-12 16:00 55 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2019-01-12 16:00 56 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice
2019-01-12 16:00 57 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków
2019-01-12 19:00 58 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II
2019-01-12 16:00 59 KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów
2019-01-13 17:00 60 KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków
Runda 1 - Kolejka 11
2019-01-19 16:00 61 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice
2019-01-19 14:00 62 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2019-01-19 19:00 63 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II
2019-01-20 11:00 64 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków
2019-01-20 17:00 65 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III
2019-01-19 18:00 66 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy