III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 2 - Kolejka 14
do ustalenia 92 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II
2018-02-24 14:00 93 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) tak
2018-03-17 09:00 94 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 15
2018-04-21 12:30 95 MKS KSOS Kraków - MKS „Skawa” Wadowice
2018-03-16 18:00 96 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 5:9 (S) tak
2018-03-03 10:00 97 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Villa Verde” Olesno II 0:14 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 16
2018-03-10 16:00 98 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S)
2018-03-10 13:30 99 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) tak
2018-03-09 18:00 100 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 9:5 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 17
2018-03-22 17:00 101 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S)
2018-04-11 18:00 102 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) tak
2018-03-17 14:00 103 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 18
2018-04-07 14:00 104 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) tak
2018-04-07 16:00 105 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6
2018-04-07 13:00 106 MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 19
do ustalenia 107 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice
2018-04-28 16:00 108 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków
2018-04-17 18:00 109 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S)
Runda 2 - Kolejka 20
2018-05-06 11:00 110 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-05-05 13:00 111 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-05-04 18:00 112 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.