VI liga rejon Kraków
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2017-09-24 11:00 1 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) tak
2017-09-23 11:00 2 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1 (S) tak
2017-09-24 14:30 3 LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10 (S) tak
2017-09-24 12:30 4 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 (S) tak
2017-10-17 18:00 5 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków VI 0:10 (S)
2017-09-22 18:00 6 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
Runda 1 - Kolejka 2
2017-10-13 18:00 7 MKS KSOS Kraków IV - TKKF Dobczyce 2:8 (S) tak
2017-09-30 10:00 8 KS „Bronowianka” Kraków VI - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S)
2017-10-01 11:00 9 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1 (S) tak
2017-09-30 10:00 10 GOK Charsznica - KS „Podwawelski” Kraków V 6:4 (S)
2017-10-01 16:00 11 KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 (S) tak
2017-10-01 14:30 12 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-14 11:00 13 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1 (S)
2017-10-15 14:30 14 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:10 (S) tak
2017-10-08 16:00 15 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 6:4 (S) tak
2017-10-14 11:00 16 UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9 (S) tak
2017-10-13 18:00 17 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10 (S)
2017-10-15 11:00 18 TKKF Dobczyce - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
Runda 1 - Kolejka 4
2017-10-20 18:00 19 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-10-21 10:00 20 KS „Bronowianka” Kraków VI - TKKF Dobczyce 9:1 (S)
2017-10-21 10:00 21 GOK Charsznica - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S) tak
2017-10-21 18:30 22 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 (S) tak
2017-10-22 11:00 23 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków V 7:3 (S) tak
2017-10-21 11:00 24 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2017-11-05 14:30 25 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 5:5 (S) tak
2017-11-05 12:30 26 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7 (S)
2017-11-12 14:00 27 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 (S) tak
2017-11-03 18:00 28 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Jordan” Kraków 0:10 (S)
2017-11-11 14:00 29 TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:4 (S)
2017-11-05 11:00 30 PKS „Jakub” Więcławice Stare - KS „Bronowianka” Kraków VI ^A
Runda 1 - Kolejka 6
2017-11-17 18:00 31 MKS KSOS Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków VI 2:8 (S)
2017-11-19 11:00 32 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-11-18 16:00 33 GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1 (S) tak
2017-11-19 11:00 34 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S)
2017-11-18 11:00 35 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1 (S)
2017-11-19 14:30 36 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków V 3:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-26 12:30 37 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV
2017-11-25 16:00 38 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska II
2017-11-24 18:00 39 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II
2017-11-26 11:00 40 TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków
2017-11-26 11:00 41 PKS „Jakub” Więcławice Stare - GOK Charsznica ^A
do ustalenia 42 KS „Bronowianka” Kraków VI - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
Runda 1 - Kolejka 8
2017-12-01 18:00 43 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2017-12-02 10:00 44 GOK Charsznica - KS „Bronowianka” Kraków VI
2017-12-03 16:00 45 KS „Jordan” Kraków - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-12-03 11:00 46 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce
2017-12-03 14:30 47 LKS „Wisła” Rząska II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
2017-12-03 12:30 48 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki II
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-09 16:00 49 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków IV
2017-12-08 18:00 50 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków V
2017-12-10 11:00 51 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II
2017-12-10 11:00 52 PKS „Jakub” Więcławice Stare - SSL „Wielmożanka” Wielmoża ^A
2017-12-09 10:00 53 KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Jordan” Kraków
2017-12-10 11:00 54 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica
Runda 1 - Kolejka 10
2017-12-15 18:00 55 MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica
2017-12-17 16:00 56 KS „Jordan” Kraków - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2017-12-17 11:00 57 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków VI
2017-12-16 11:00 58 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-12-17 14:30 59 LKS „Wisła” Rząska II - TKKF Dobczyce
2017-12-16 16:00 60 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-12 18:00 61 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - MKS KSOS Kraków IV
2018-01-14 11:00 62 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V
2018-01-14 11:00 63 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Wisła” Rząska II ^A
2018-01-13 10:00 64 KS „Bronowianka” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II
2018-01-14 11:00 65 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2018-01-13 10:00 66 GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków
Runda 1 - Kolejka 12
2018-01-19 18:00 67 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków
2018-01-21 11:00 68 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica
2018-01-20 11:00 69 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2018-01-21 14:30 70 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków VI
2018-01-21 12:30 71 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2018-01-20 16:00 72 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKKF Dobczyce
Runda 1 - Kolejka 13
2018-01-28 11:00 73 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III
2018-01-28 11:00 74 PKS „Jakub” Więcławice Stare - UKS „Rokicie” Szczytniki II ^A
2018-01-27 10:00 75 KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Podwawelski” Kraków V
2018-01-28 11:00 76 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska II
2018-01-27 10:00 77 GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II
2018-01-28 16:00 78 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy