IV liga mężczyzn zachód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2017-10-07 15:00 1 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S)
2017-10-06 18:00 2 ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10 (S)
2017-09-22 18:00 3 MKS KSOS Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 8:6 (S)
2017-09-26 19:00 4 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2 (S)
2017-10-05 18:00 5 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S)
2017-10-01 09:00 6 LKS „Olmex” Piotrowice II - UKS „Jola” Kraków 11:3
2017-09-23 11:00 7 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S)
Runda 1 - Kolejka 2
2017-10-13 18:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S)
2017-10-01 11:00 9 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12 (S)
2017-10-01 13:30 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II 12:2 (S)
2017-09-29 18:00 11 KTS „Victoria” Spytkowice - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) tak
2017-09-28 19:00 12 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S)
2017-09-30 19:00 13 LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S)
2017-09-30 15:00 14 UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” II 8:6 (S)
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-14 13:00 15 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S)
2017-10-13 18:00 16 MKS KSOS Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S)
2017-10-12 18:00 17 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S)
2017-10-14 18:00 18 „Siemacha” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 10:4 (S)
do ustalenia 19 LKS „Olmex” Piotrowice II - KTS „Victoria” Spytkowice
2017-10-14 14:00 20 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S)
2017-10-14 14:00 21 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 14:0 (S)
Runda 1 - Kolejka 4
2017-10-20 18:00 22 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Jola” Kraków
2017-10-22 12:30 23 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV
2017-10-20 18:00 24 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Zarabie” Myślenice II
2017-10-19 19:00 25 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice II
2017-10-21 18:30 26 LKS „Olmex” Piotrowice I - „Siemacha” Kraków
2017-10-21 15:00 27 UKS „Polfin” Oświęcim - TKS „Opoka” Trzebinia
2017-10-21 13:00 28 ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II
Runda 1 - Kolejka 5
2017-11-04 16:00 29 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III
2017-11-04 13:00 30 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II
2017-11-04 18:00 31 „Siemacha” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim
2017-11-04 17:00 32 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice I
2017-11-04 11:00 33 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka
2017-11-04 13:00 34 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice
2017-11-05 11:00 35 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV
Runda 1 - Kolejka 6
2017-11-17 18:00 36 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Podwawelski” Kraków IV
2017-11-17 18:00 37 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków
2017-11-16 19:00 38 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV
2017-11-18 17:00 39 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II
2017-11-18 15:00 40 UKS „Polfin” Oświęcim - LKS „Olmex” Piotrowice II
2017-11-18 13:00 41 ULKS „Lachowice” II - „Siemacha” Kraków
2017-11-18 16:00 42 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-25 13:00 43 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ III
2017-11-25 18:00 44 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków II
2017-11-25 17:00 45 LKS „Olmex” Piotrowice II - ULKS „Lachowice” II
2017-11-25 11:00 46 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin” Oświęcim
2017-11-25 13:00 47 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I
2017-11-26 11:00 48 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka
2017-11-26 12:30 49 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice
Runda 1 - Kolejka 8
2017-12-01 18:00 50 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice
2017-11-30 19:00 51 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków IV
2017-12-02 17:00 52 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Jola” Kraków
2017-12-02 15:00 53 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Bronowianka” Kraków IV
2017-12-02 13:00 54 ULKS „Lachowice” II - UKS „Zarabie” Myślenice II
2017-12-02 16:00 55 MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice II
2017-12-02 13:00 56 TKS „Opoka” Trzebinia - „Siemacha” Kraków
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-09 18:00 57 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III
2017-12-09 17:00 58 LKS „Olmex” Piotrowice II - TKS „Opoka” Trzebinia
2017-12-09 11:00 59 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II
2017-12-09 13:00 60 KS „Bronowianka” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II
2017-12-10 11:00 61 UKS „Jola” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim
2017-12-10 12:30 62 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I
2017-12-08 18:00 63 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Górnik” Wieliczka
Runda 1 - Kolejka 10
2017-12-15 18:00 64 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Górnik” Wieliczka
2017-12-16 17:00 65 LKS „Olmex” Piotrowice I - KTS „Victoria” Spytkowice
2017-12-16 15:00 66 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Podwawelski” Kraków IV
2017-12-16 13:00 67 ULKS „Lachowice” II - UKS „Jola” Kraków
2017-12-16 16:00 68 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2017-12-16 13:00 69 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II
2017-12-16 18:00 70 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice II
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-13 17:00 71 LKS „Olmex” Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III
2018-01-13 11:00 72 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Siemacha” Kraków
2018-01-13 13:00 73 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia
2018-01-14 11:00 74 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II
2018-01-14 12:30 75 KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II
2018-01-12 18:00 76 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Polfin” Oświęcim
2018-01-11 19:00 77 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice I
Runda 1 - Kolejka 12
2018-01-19 18:00 78 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Olmex” Piotrowice I
2018-01-20 15:00 79 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Górnik” Wieliczka
2018-01-20 13:00 80 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice
2018-01-20 16:00 81 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV
2018-01-20 13:00 82 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków
2018-01-20 18:00 83 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV
2018-01-20 17:00 84 LKS „Olmex” Piotrowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II
Runda 1 - Kolejka 13
2018-01-27 11:00 85 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ III
2018-01-27 13:00 86 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II
2018-01-28 11:00 87 UKS „Jola” Kraków - „Siemacha” Kraków
2018-01-28 12:30 88 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia
2018-01-26 18:00 89 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS KSOS Kraków II
2018-01-25 19:00 90 KS „Górnik” Wieliczka - ULKS „Lachowice” II
2018-01-27 17:00 91 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Polfin” Oświęcim
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy