III liga mężczyzn
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2017-09-28 18:30 1 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) tak
2017-11-10 18:30 2 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S)
2017-09-23 13:00 3 MKS KSOS Kraków - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 8:6 (S) tak
2017-09-22 18:00 4 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 (S) tak
2017-09-20 18:00 5 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S)
2017-09-23 17:00 6 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 (S) tak
2017-09-24 11:00 7 KS „Start” Nowy Sącz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2017-09-30 16:00 8 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 (S)
2017-09-30 19:00 9 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) tak
2017-10-03 17:30 10 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 (S) tak
2017-10-01 15:30 11 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 (S)
2017-09-30 12:00 12 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) tak
2017-10-01 17:00 13 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) tak
2017-10-01 11:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-28 14:00 15 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) tak
2017-10-15 16:00 16 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3 (S) tak
2017-10-13 18:00 17 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2 (S)
2017-10-16 18:00 18 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 7:7 (S) tak
2017-10-19 18:00 19 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) tak
2017-10-15 11:00 20 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13 (S) tak
2017-10-15 10:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S)
Runda 1 - Kolejka 4
do ustalenia 22 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2017-10-19 17:30 23 UKS „Płomień” Limanowa II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 (S) tak
2017-10-21 16:00 24 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S)
2017-10-21 13:00 25 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 (S) tak
do ustalenia 26 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II
2017-10-19 19:00 27 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) tak
2017-10-21 13:00 28 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 9:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2017-11-04 13:00 29 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) tak
2017-11-03 18:00 30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) tak
2017-10-31 18:00 31 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 (S) tak
2017-11-04 17:00 32 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 5:9 (S)
2017-11-05 11:00 33 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 5:9 (S)
2017-11-05 10:30 34 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12
do ustalenia 35 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II
Runda 1 - Kolejka 6
do ustalenia 36 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II
2017-11-18 13:00 37 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11 (S)
2017-11-18 12:00 38 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S)
2017-11-19 17:00 39 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S)
2017-11-18 16:00 40 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 (S) tak
do ustalenia 41 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II
2017-11-18 13:00 42 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-24 18:00 43 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III
2017-11-29 18:30 44 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków
2017-11-25 17:00 45 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice
2017-11-26 11:00 46 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II
2017-11-26 10:30 47 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków II
2017-11-25 19:00 48 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
do ustalenia 49 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 8
2017-12-02 16:00 50 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II
do ustalenia 51 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II
2017-12-03 17:00 52 KS „Podwawelski” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2017-12-03 11:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2017-12-01 19:00 54 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Start” Nowy Sącz
2017-12-02 13:00 55 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów
2017-12-01 18:00 56 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Gorce” Nowy Targ II
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-10 14:00 57 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III
2017-12-09 17:00 58 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2017-12-10 11:00 59 KS „Start” Nowy Sącz - MKS KSOS Kraków
2017-12-10 10:30 60 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS „Skawa” Wadowice
2017-12-09 19:00 61 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II
do ustalenia 62 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II
2017-12-09 16:00 63 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
Runda 1 - Kolejka 10
2017-12-16 16:00 64 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2017-12-17 17:00 65 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II
2017-12-17 11:00 66 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II
2017-12-15 19:00 67 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2017-12-16 13:00 68 MKS KSOS Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2017-12-15 18:00 69 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz
2017-12-17 14:00 70 KS „Gorce” Nowy Targ II - GSWAL „Bogdański” Grybów
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-13 17:00 71 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-01-14 11:00 72 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-01-14 10:30 73 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2018-01-13 19:00 74 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków
2018-01-14 11:00 75 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice
2018-01-13 16:00 76 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II
2018-01-13 17:00 77 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Podwawelski” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 12
2018-01-20 16:00 78 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II
2018-01-21 11:00 79 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2018-01-19 19:00 80 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II
2018-01-20 13:00 81 MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II
2018-01-19 18:00 82 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2017-11-18 14:00 83 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S)
2018-01-20 17:00 84 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz
Runda 1 - Kolejka 13
2018-01-28 11:00 85 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-01-28 10:30 86 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GSWAL „Bogdański” Grybów
2018-01-27 19:00 87 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-01-28 11:00 88 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
2018-01-27 16:00 89 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków
2018-01-27 12:00 90 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice
2018-01-28 17:00 91 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy