II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2017-10-18 20:00 1 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 5:5 (S) tak
2017-11-18 11:00 2 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Gorce” Nowy Targ 8:2 (S) tak
2017-09-16 16:00 3 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 (S) tak
2017-09-16 16:00 4 ULKS „Lachowice” - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) tak
2017-09-16 16:00 5 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0:10 (S) tak
2017-10-07 11:00 6 UKS TKKF MOSiR Dukla - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2017-10-14 14:00 7 KS „Bronowianka” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) tak
2017-10-15 11:00 8 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 (S) tak
2017-09-24 16:00 9 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 (S) tak
2017-09-23 16:00 10 LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” 7:3 (S) tak
2017-09-20 18:00 11 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3 (S) tak
2017-09-23 16:00 12 „Witmar-Podwawelski” Kraków - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2017-10-07 11:00 13 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 8:2 (S) tak
2017-09-30 11:00 14 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) tak
2017-10-15 11:00 15 ULKS „Lachowice” - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) tak
2017-09-30 16:00 16 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8 (S) tak
2017-10-01 11:00 17 UKS TKKF MOSiR Dukla - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7 (S) tak
2017-09-30 15:00 18 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2017-10-14 11:00 19 KS „Bronowianka” Kraków - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 (S) tak
2017-10-21 14:00 20 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 9:1 (S) tak
2017-10-22 14:00 21 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 (S) tak
2017-10-24 18:00 22 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0 (S) tak
2017-11-24 21:15 23 „Witmar-Podwawelski” Kraków - ULKS „Lachowice” 9:1 (S) tak
2017-10-21 14:00 24 PKS „Kolping” Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 9:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2017-12-21 18:00 25 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków 4:6 (S) tak
2017-10-14 16:00 26 ULKS „Lachowice” - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9 (S) tak
2017-11-07 18:00 27 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) tak
2017-10-29 11:00 28 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) tak
2017-12-13 17:00 29 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9 (S) tak
2017-10-28 15:00 30 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2017-11-05 16:00 31 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5 (S) tak
2017-11-05 16:00 32 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 (S) tak
2017-11-04 16:00 33 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) tak
2017-11-05 17:00 34 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 (S) tak
2017-10-14 11:00 35 UKS „Zarabie” Myślenice - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9 (S) tak
2018-01-12 19:00 36 UKS „Płomień” Limanowa - ULKS „Lachowice” 8:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2017-11-18 16:00 37 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków 0:10 (S) tak
2017-11-18 16:00 38 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 (S) tak
2017-11-19 11:00 39 UKS TKKF MOSiR Dukla - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 (S) tak
2017-11-18 15:00 40 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 (S) tak
2017-11-19 14:00 41 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6 (S) tak
2017-11-19 14:00 42 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 4:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2018-01-06 15:00 43 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 (S) tak
2017-11-25 16:00 44 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) tak
2017-12-17 16:00 45 KS „Gorce” Nowy Targ - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:0 (S) tak
2017-11-25 16:00 46 „Witmar-Podwawelski” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 WO tak
2017-12-16 12:00 47 UKS „Płomień” Limanowa - UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 (S) tak
2017-11-26 15:00 48 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 4:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2017-12-02 16:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6 (S) tak
2017-12-03 11:00 50 UKS TKKF MOSiR Dukla - ULKS „Lachowice” 10:0 (S) tak
2017-12-09 14:00 51 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10 (S) tak
2017-12-02 15:00 52 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 (S) tak
2017-12-02 11:00 53 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8 (S) tak
2017-12-03 16:00 54 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2018-01-14 17:00 55 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) tak
2018-01-21 17:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 7:3 (S) tak
2018-01-28 17:00 57 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6 (S) tak
2018-01-12 16:00 58 PKS „Kolping” Jarosław II - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:2 (S) tak
2017-12-17 12:00 59 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 (S) tak
2017-12-09 16:00 60 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS TKKF MOSiR Dukla 5:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
2018-01-13 16:00 61 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków 0:10 (S) tak
2018-01-13 15:00 62 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - ULKS „Lachowice” 8:2 (S) tak
2018-01-13 15:00 63 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) tak
2018-01-13 14:00 64 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - PKS „Kolping” Jarosław II 3:7 (S) tak
2018-01-14 18:00 65 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 (S) tak
2018-01-13 17:00 66 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 12
2018-01-19 18:00 67 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5 (S) tak
2018-01-21 17:30 68 „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 (S) tak
2018-01-20 14:00 69 PKS „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 8:2 (S) tak
2018-01-21 16:00 70 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 (S) tak
2018-01-20 16:00 71 ULKS „Lachowice” - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 2:8 (S) tak
2018-01-20 16:00 72 UKS „Zarabie” Myślenice - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 5:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 13
2018-01-28 14:00 73 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS TKKF MOSiR Dukla 3:7 (S) tak
2018-01-27 15:00 74 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 (S) tak
2018-01-27 11:00 75 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - ULKS „Lachowice” 9:1 (S) tak
2018-01-28 16:00 76 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 (S) tak
2018-01-21 11:00 77 LUKS „Galux” Skrzyszów - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 (S) tak
2018-01-23 18:00 78 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 (S) tak
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.