Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. „Dorbud-Gryf” Gdów II (M) - 9
2. „Kolping” Jarosław II (M) - 2
3. „Kruszbud-Gryf” Gdów (M) - 7
4. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M) - 7
5. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M) - 7
6. „Power Rangers” Czarny Dunajec (M) - 10
7. „Q Team” Kraków (M) - 8
8. „Semarch-Podwawelski” Kraków II (M) - 6
9. „Siemacha” Kraków (M) - 12
10. „Siemacha” Kraków II (M) - 13
11. „Witmar-Podwawelski” Kraków (M) - 6
12. KS „Backhand” Andrychów (M) - 7
13. KS „Bronowianka” Kraków (M) - 8
14. KS „Bronowianka” Kraków II (M) - 12
15. KS „Bronowianka” Kraków III (M) - 8
16. KS „Bronowianka” Kraków IV (M) - 7
17. KS „Gorce” Nowy Targ (M) - 6
18. KS „Gorce” Nowy Targ II (M) - 12
19. KS „Gorce” Nowy Targ III (M) - 16
20. KS „Gorce” Nowy Targ IV (M) - 17
21. KS „Gorce” Nowy Targ V (M) - 25
22. KS „Jordan” Kraków (M) - 6
23. KS „Podwawelski” Kraków III (M) - 6
24. KS „Podwawelski” Kraków IV (M) - 7
25. KS „Podwawelski” Kraków V (M) - 8
26. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M) - 9
27. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M) - 19
28. KS „Start” Nowy Sącz (M) - 10
29. KS „Start” Nowy Sącz II (M) - 18
30. KS „Talar Team” Szczawa (M) - 10
31. KS „Turbacz” Mszana Dolna (M) - 14
32. KS „Unia” Naprawa (M) - 7
33. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno (M) - 7
34. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa (M) - 7
35. KTS „Victoria” Spytkowice (M) - 17
36. KTS „Victoria” Spytkowice II (M) - 10
37. KTS „Victoria” Spytkowice III (M) - 12
38. LKS „Dobrzanka” Dobra (M) - 8
39. LKS „Kłos” Olkusz (M) - 12
40. LKS „Kłos” Olkusz II (M) - 23
41. LKS „Orzeł” Wojnarowa (M) - 7
42. LKS „Orzeł” Wojnarowa II (M) - 10
43. LKS „Polonia” Wilczkowice (M) - 8
44. LKS „Polonia” Wilczkowice II (M) - 9
45. LKS „Polonia” Wilczkowice III (M) - 12
46. LKS „Victoria” Nidek (M) - 13
47. LKS „Victoria” Nidek II (M) - 7
48. LKS „Vocovia” Wokowice (M) - 11
49. LKS „Wisła” Rząska I (M) - 6
50. LKS „Wisła” Rząska II (M) - 6
51. LKS Orawa (M) - 5
52. LUKS „Galux” Skrzyszów (M) - 12
53. LUKS „Galux” Skrzyszów II (M) - 17
54. LUKS „Galux” Skrzyszów III (M) - 13
55. LUKS „Sobolik” Sobolów (M) - 18
56. LUKS „Strażak” Niżna Łąka (M) - 10
57. LUKS Lipie (M) - 8
58. LUKS Lipie II (M) - 4
59. LZS „Solidarni” Mędrzechów (M) - 13
60. LZS „Solidarni” Mędrzechów II (M) - 13
61. MKS „Centrum” Kraków (M) - 13
62. MKS „Centrum” Kraków II (M) - 14
63. MKS „Centrum” Kraków III (M) - 7
64. MKS „Centrum” Kraków IV (M) - 16
65. MKS „Radość” Gorlice (M) - 14
66. MKS „Radość” Gorlice II (M) - 21
67. MKS „Radość” Gorlice III (M) - 8
68. MKS „Radość” Gorlice IV (M) - 8
69. MKS „Skawa” Wadowice (M) - 7
70. MKS „Skawa” Wadowice II (M) - 8
71. MKS „Skawa” Wadowice III (M) - 11
72. MKS „Tarnovia” Tarnów (M) - 10
73. MOKSiR Czchów (M) - 10
74. MOSiR Tuchów (M) - 8
75. PKS „Porta” Kraków (M) - 4
76. SMS „Solne Miasto” Wieliczka (M) - 19
77. SSL „Wielmożanka” Wielmoża (M) - 7
78. TG „Sokół” Brzesko (M) - 8
79. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane (M) - 9
80. TKKF Dobczyce (M) - 7
81. TKS „Opoka” Trzebinia (M) - 15
82. TKS „Opoka” Trzebinia II (M) - 16
83. UKS „Gryf” Gdów III (M) - 8
84. UKS „Jordan” Zakliczyn (M) - 14
85. UKS „Jordan” Zakliczyn II (M) - 14
86. UKS „Królewski Biecz” (M) - 5
87. UKS „Płomień” Limanowa (M) - 12
88. UKS „Płomień” Limanowa II (M) - 22
89. UKS „Płomień” Limanowa III (M) - 7
90. UKS „Rokicie” Szczytniki I (M) - 7
91. UKS „Rokicie” Szczytniki II (M) - 9
92. UKS „Sokół” Żabno (M) - 6
93. UKS „Tornado” Waksmund (M) - 9
94. UKS „Villa Verde” Olesno II (M) - 29
95. UKS „Villa Verde” Olesno III (M) - 29
96. UKS „Villa Verde” Olesno IV (M) - 29
97. UKS „Villa Verde” Olesno V (M) - 15
98. UKS „Zarabie” Myślenice (M) - 9
99. UKS „Zarabie” Myślenice II (M) - 12
100. UKS „Zarabie” Myślenice III (M) - 14
101. UKS MOSiR Dukla (M) - 5
102. ULKS „Lachowice” (M) - 9
103. ULKS „Lachowice” II (M) - 14
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS: 2479