Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. „Kruszbud-Gryf” Gdów (M) - 14
2. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M) - 8
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M) - 8
4. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III (M) - 6
5. „Q Team” Kraków (M) - 8
6. „Semarch-Podwawelski” Kraków III (M) - 6
7. „Siemacha” Kraków (M) - 13
8. „Siemacha” Kraków II (M) - 13
9. „Witmar-Podwawelski” Kraków (M) - 8
10. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl (M) - 14
11. GOK Charsznica (M) - 6
12. GSWAL „Bogdański” Grybów (M) - 15
13. GSWAL „Bogdański” Grybów II (M) - 15
14. KS „Bronowianka” Kraków (M) - 9
15. KS „Bronowianka” Kraków II (M) - 11
16. KS „Bronowianka” Kraków III (M) - 10
17. KS „Bronowianka” Kraków IV (M) - 12
18. KS „Bronowianka” Kraków V (M) - 11
19. KS „Bronowianka” Kraków VI (M) - 11
20. KS „Gorce” Nowy Targ (M) - 8
21. KS „Gorce” Nowy Targ II (M) - 12
22. KS „Gorce” Nowy Targ III (M) - 11
23. KS „Gorce” Nowy Targ IV (M) - 14
24. KS „Gorce” Nowy Targ V (M) - 17
25. KS „Górnik” Wieliczka (M) - 5
26. KS „Górnik” Wieliczka II (M) - 5
27. KS „Jordan” Kraków (M) - 6
28. KS „Łęgi” Nowa Biała (M) - 5
29. KS „Orzeł” Wojnarowa II (M) - 16
30. KS „Podwawelski” Kraków II (M) - 13
31. KS „Podwawelski” Kraków IV (M) - 14
32. KS „Podwawelski” Kraków V (M) - 8
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M) - 9
34. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M) - 18
35. KS „Start” Nowy Sącz (M) - 9
36. KS „Start” Nowy Sącz II (M) - 11
37. KS „Talar Team” Szczawa (M) - 10
38. KS „Talar Team” Szczawa II (M) - 13
39. KS „Turbacz” Mszana Dolna (M) - 7
40. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno (M) - 11
41. KTS „Victoria” Spytkowice (M) - 4
42. KTS „Victoria” Spytkowice II (M) - 5
43. KTS „Victoria” Spytkowice III (M) - 6
44. KTS GOSiR Krościenko Wyżne (M) - 8
45. LKS „Binarowa” Binarowa (M) - 9
46. LKS „Dobrzanka” Dobra (M) - 7
47. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko (M) - 7
48. LKS „Olmex” Piotrowice I (M) - 17
49. LKS „Olmex” Piotrowice II (M) - 8
50. LKS „Orzeł” Wojnarowa (M) - 14
51. LKS „Polonia” Wilczkowice (M) - 10
52. LKS „Uran” Łukowica (M) - 15
53. LKS „Victoria” Nidek (M) - 7
54. LKS „Vocovia” Wokowice (M) - 10
55. LKS „Wisła” Rząska (M) - 6
56. LKS „Wisła” Rząska II (M) - 5
57. LUKS „Galux” Skrzyszów (M) - 12
58. LUKS „Galux” Skrzyszów II (M) - 8
59. LUKS „Galux” Skrzyszów III (M) - 10
60. LUKS „Galux” Skrzyszów IV (M) - 18
61. LUKS „Lipie” Lipie (M) - 7
62. LUKS „Sobolik” Sobolów (M) - 20
63. LZS „Solidarni” Mędrzechów I (M) - 6
64. LZS „Solidarni” Mędrzechów II (M) - 9
65. MKS „Radość” Gorlice (M) - 13
66. MKS „Radość” Gorlice II (M) - 18
67. MKS „Skawa” Wadowice (M) - 8
68. MKS „Skawa” Wadowice II (M) - 13
69. MKS „Tarnovia” Tarnów (M) - 13
70. MKS KSOS Kraków (M) - 10
71. MKS KSOS Kraków II (M) - 17
72. MKS KSOS Kraków III (M) - 10
73. MKS KSOS Kraków IV (M) - 15
74. MLUKS „Gulon” Zakliczyn (M) - 17
75. MLUKS „Gulon” Zakliczyn II (M) - 17
76. MOKSiR Czchów (M) - 12
77. MOSiR Tuchów (M) - 10
78. PKS „Jakub” Więcławice Stare (M) - 8
79. PKS „Kolping” Jarosław II (M) - 13
80. PKS „Porta” Kraków I (M) - 4
81. PKS „Porta” Kraków II (M) - 9
82. SSL „Wielmożanka” Wielmoża (M) - 7
83. TG „Sokół” Brzesko (M) - 11
84. TG „Sokół” Brzesko II (M) - 8
85. TG „Sokół” Brzesko III (M) - 6
86. TKKF „Poprad” Muszyna (M) - 8
87. TKKF Dobczyce (M) - 7
88. TKS „Opoka” Trzebinia (M) - 8
89. TKS „Opoka” Trzebinia II (M) - 18
90. UKS „Gryf” Gdów II (M) - 16
91. UKS „Jola” Kraków (M) - 7
92. UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ (M) - 7
93. UKS „Płomień” Limanowa (M) - 10
94. UKS „Płomień” Limanowa II (M) - 17
95. UKS „Polfin” Oświęcim (M) - 9
96. UKS „Rokicie” Szczytniki (M) - 10
97. UKS „Rokicie” Szczytniki II (M) - 11
98. UKS „Sokół” Żabno (M) - 8
99. UKS „Tornado” Waksmund (M) - 11
100. UKS „Villa Verde” Olesno II (M) - 31
101. UKS „Villa Verde” Olesno III (M) - 31
102. UKS „Villa Verde” Olesno IV (M) - 15
103. UKS „Villa Verde” Olesno V (M) - 16
104. UKS „Zarabie” Myślenice (M) - 12
105. UKS „Zarabie” Myślenice II (M) - 11
106. UKS „Zarabie” Myślenice III (M) - 9
107. UKS SP 1 Tarnów (M) - 11
108. UKS TKKF MOSiR Dukla (M) - 10
109. ULKS „Lachowice” (M) - 9
110. ULKS „Lachowice” II (M) - 16
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS: 2015