Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. „Kruszbud-Gryf” Gdów (M) - 10
2. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M) - 7
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M) - 6
4. „Power Rangers” Czarny Dunajec (M) - 10
5. „Q Team” Kraków (M) - 6
6. „Semarch-Podwawelski” Kraków III (M) - 9
7. „Siemacha” Kraków (M) - 13
8. „Siemacha” Kraków II (M) - 16
9. GSWAL „Mikulec” Grybów (M) - 13
10. GSWAL „Mikulec” Grybów II (M) - 13
11. KS „Bronowianka” Kraków II (M) - 13
12. KS „Bronowianka” Kraków III (K) - 7
13. KS „Bronowianka” Kraków III (M) - 9
14. KS „Bronowianka” Kraków IV (M) - 7
15. KS „Bronowianka” Kraków V (M) - 13
16. KS „Gorce” Nowy Targ II (M) - 13
17. KS „Gorce” Nowy Targ III (M) - 13
18. KS „Gorce” Nowy Targ IV (M) - 12
19. KS „Gorce” Nowy Targ V (M) - 17
20. KS „Jordan” Kraków (M) - 6
21. KS „Podwawelski” Kraków II (M) - 14
22. KS „Podwawelski” Kraków IV (M) - 12
23. KS „Podwawelski” Kraków V (M) - 8
24. KS „Podwawelski” Kraków VI (M) - 9
25. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M) - 19
26. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III (M) - 15
27. KS „Start” Nowy Sącz (M) - 7
28. KS „Start” Nowy Sącz II (M) - 11
29. KS „Talar Team” Szczawa (M) - 9
30. KS „Talar Team” Szczawa II (M) - 12
31. KS „Turbacz” Mszana Dolna (M) - 7
32. KS „Unia” Naprawa (M) - 11
33. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno II (K) - 6
34. KTS „Victoria” Spytkowice I (M) - 7
35. KTS „Victoria” Spytkowice II (M) - 5
36. KU AZS Politechnika R. Rzeszów (K) - 4
37. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice (K) - 6
38. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice (M) - 9
39. LKS „Binarowa” Binarowa (M) - 7
40. LKS „Dobrzanka” Dobra (M) - 7
41. LKS „Kłos” Olkusz (M) - 12
42. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko (M) - 6
43. LKS „Orzeł” Wojnarowa I (M) - 8
44. LKS „Orzeł” Wojnarowa II (M) - 10
45. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II (M) - 9
46. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I (M) - 8
47. LKS „Uran” Łukowica (M) - 10
48. LKS „Victoria” Nidek (M) - 9
49. LKS „Vocovia” Wokowice (M) - 9
50. LKS „Wisła” Rząska I (M) - 6
51. LKS „Wisła” Rząska II (M) - 10
52. LKS Piotrowice II (M) - 7
53. LUKS „Galux” Skrzyszów II (M) - 7
54. LUKS „Galux” Skrzyszów III (M) - 10
55. LUKS „Galux” Skrzyszów IV (M) - 16
56. LUKS „Lipie” Lipie (M) - 7
57. LUKS „Sobolik” Sobolów (M) - 20
58. LZS „Solidarni” Mędrzechów (M) - 12
59. LZS „Solidarni” Mędrzechów II (M) - 12
60. MKS „Radość” Gorlice (M) - 11
61. MKS „Radość” Gorlice II (M) - 18
62. MKS „Skawa” Wadowice (M) - 13
63. MKS „Skawa” Wadowice II (M) - 13
64. MKS „Skawa” Wadowice III (M) - 10
65. MKS „Tarnovia” Tarnów (M) - 9
66. MKS KSOS Kraków (M) - 11
67. MKS KSOS Kraków II (M) - 13
68. MKS KSOS Kraków III (M) - 7
69. MKS KSOS Kraków IV (M) - 13
70. MLKS „Nurt” Przemyśl (K) - 1
71. MLUKS „Gulon” Zakliczyn (M) - 15
72. MLUKS „Gulon” Zakliczyn II (M) - 15
73. MOKSiR Czchów (M) - 10
74. MOSiR Tuchów (M) - 8
75. PKS „Porta” Kraków I (M) - 6
76. PKS „Porta” Kraków II (M) - 12
77. SSL „Wielmożanka” Wielmoża (M) - 6
78. TG „Sokół” Brzesko (M) - 8
79. TG „Sokół” Brzesko II (M) - 7
80. TKKF Dobczyce (M) - 6
81. TKS „Opoka” Trzebinia (M) - 12
82. TKS „Opoka” Trzebinia II (M) - 14
83. UKS „Gryf” Gdów (K) - 6
84. UKS „Gryf” Gdów II (M) - 9
85. UKS „Gryf” Gdów III (M) - 15
86. UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ (M) - 4
87. UKS „Płomień” Limanowa II (M) - 19
88. UKS „Rokicie” Szczytniki (K) - 9
89. UKS „Rokicie” Szczytniki I (M) - 9
90. UKS „Rokicie” Szczytniki II (M) - 11
91. UKS „Sokół” Żabno (M) - 13
92. UKS „Tornado” Waksmund (M) - 9
93. UKS „Villa Verde” Olesno III (M) - 30
94. UKS „Villa Verde” Olesno IV (M) - 30
95. UKS „Zarabie” Myślenice (M) - 10
96. UKS „Zarabie” Myślenice II (M) - 12
97. UKS „Zarabie” Myślenice III (M) - 10
98. ULKS „Lachowice” (M) - 8
99. ULKS „Lachowice” II (M) - 14
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS: 2211