Julia Bratownik
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00 ⇨ 2018-10-14 11:00
31. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
3   C CICH Adrian Y BRATOWNIK Julia 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:7) ⇓
5   A DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
W BRATOWNIK Julia
TROJAŃSKI Sebastian
3:0 (11:9, 12:10, 14:12) ⇓
9   D STAWARA Krystian Y BRATOWNIK Julia 1:3 (9:11, 11:13, 11:7, 3:11) ⇑
11   A OSTROWSKI Artur Y BRATOWNIK Julia 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) ⇑
17   B SZCZEPAŃSKI Oliwier Y BRATOWNIK Julia 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 17:00
9. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
3   C CZUPRYNA Andrzej Y BRATOWNIK Julia 3:2 (11:4, 11:13, 11:5, 10:12, 12:10) ⇓
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
0:3 (9:11, 7:11, 3:11) ⇑
9   D KRAWIEC Kamil Y BRATOWNIK Julia 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
11   A TOBIASZ Andrzej Y BRATOWNIK Julia 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
17   B RUSEK Andrzej Y BRATOWNIK Julia 3:2 (11:13, 11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
14. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5
4   D BRATOWNIK Julia Z WAJDA Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇑
6   B BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
X TOBIASZ Szymon
WAJDA Kamil
3:1 (11:5, 11:7, 11:13, 12:10) ⇑
9   D BRATOWNIK Julia Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇑
14   D BRATOWNIK Julia X PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
16   D BRATOWNIK Julia W PROCHAZKA Tomasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:4, 11:8, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 11:00
23. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
4   D BRATOWNIK Julia Z MANIAK Paweł 3:0 (12:10, 15:13, 11:6) ⇑
5   A RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
W OLSZAŃSKA Patrycja
MANIAK Paweł
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
9   D BRATOWNIK Julia Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:5) ⇑
14   D BRATOWNIK Julia X NAGEL Kacper 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:8) ⇑
16   D BRATOWNIK Julia W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (6:11, 3:11, 11:13) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-12-08 11:00
19. TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15
4   D PIĘKOSZ Jakub Z BRATOWNIK Julia 0:3 (9:11, 10:12, 12:14) ⇑
5   A PIĘKOSZ Natalia
RACHWAŁ Maciej
W RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C NOWAK Dawid Z BRATOWNIK Julia 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
13   B PIĘKOSZ Natalia Z BRATOWNIK Julia 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
15   A RACHWAŁ Maciej Z BRATOWNIK Julia 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-16 11:00
35. LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10
3   C BRATOWNIK Julia Y PARA Eligiusz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇓
5   A BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
W PARA Eligiusz
KANIA Jan
3:2 (11:2, 8:11, 4:11, 11:5, 11:7) ⇑
10   C BRATOWNIK Julia Z PODGÓRSKI Jan 3:2 (9:11, 12:10, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
12   C BRATOWNIK Julia W SZMYD Zygmunt 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
18   C BRATOWNIK Julia X KANIA Jan 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2019-02-24 11:00
43. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 8:10
1   A BRATOWNIK Julia W STAWARA Krystian 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) ⇑
5   A RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
W DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
7   A BRATOWNIK Julia X DĄBROŚ Stanisław 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A BRATOWNIK Julia Y CICH Adrian 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
15   A BRATOWNIK Julia Z KIJOWSKI Jan 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-17 11:00
52. LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 13:5
4   D BRATOWNIK Julia Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) ⇑
6   B BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
X PIĘKOSZ Jakub
RACHWAŁ Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
9   D BRATOWNIK Julia Y PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
14   D BRATOWNIK Julia X RACHWAŁ Maciej 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇑
16   D BRATOWNIK Julia W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2019-02-10 11:00 ⇨ 2019-03-23 11:00
40. LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9
4   D KĄDZIOŁKA Gabriela Z BRATOWNIK Julia 2:3 (11:5, 3:11, 11:8, 4:11, 9:11) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X KASIŃSKI Stanisław
BRATOWNIK Julia
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
10   C KANIA Jan Z BRATOWNIK Julia 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) ⇓
13   B KORUS Paweł Z BRATOWNIK Julia 2:3 (6:11, 6:11, 11:6, 12:10, 4:11) ⇑
15   A PODGÓRSKI Jan Z BRATOWNIK Julia 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-05-12 11:00
71. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7
4   D KUDŁA Paweł Z BRATOWNIK Julia 3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇓
5   A TOBIASZ Szymon
WAJDA Kamil
W BRATOWNIK Julia
TROJAŃSKI Sebastian
2:3 (7:11, 10:12, 11:9, 11:9, 9:11) ⇑
10   C PROCHAZKA Piotr Z BRATOWNIK Julia 0:3 (15:17, 3:11, 3:11) ⇑
13   B WAJDA Kamil Z BRATOWNIK Julia 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
15   A PROCHAZKA Tomasz Z BRATOWNIK Julia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
1418 BIELAK Nina 2005
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1688 BORTNIK Jakub 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
991 DAMIAN Wiktor 2001
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
756 FILIPOWSKI Michał 1995
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1135 KANIA Jan 1952
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
1802 KUDŁA Paweł 1985
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
707 MIREK Damian 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
1347 NOWAK Mariusz 1980
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
2643 RACHWAŁ Maciej 2007
1136 RAK Sebastian 2001
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1378 STYPKA Jakub 2000
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1685 TOBIASZ Maciej 2002
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002