Krzysztof Rajzer
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
6. LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2
3   C SKRZYŃSKI Janusz Y RAJZER Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B SKRZYŃSKI Janusz
MADEJ Tomasz
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:9) ⇓
9   D GAWLIK Adam Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 16:14, 12:10) ⇓
11   A FLĄDRO Piotr Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇓
17   B RĘBACZ Wojciech Y RAJZER Krzysztof 3:1 (15:13, 12:14, 13:11, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00 ⇨ 2018-10-14 11:00
31. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
1   A DĄBROŚ Stanisław W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇓
6   B STAWARA Krystian
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇓
8   B SZCZEPAŃSKI Andrzej W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) ⇓
12   C CICH Adrian W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇓
16   D STAWARA Krystian W RAJZER Krzysztof 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 17:00
9. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
2   B RUSEK Andrzej X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W RAJZER Krzysztof
BABRAL Stanisław
3:0 (11:2, 11:7, 11:4) ⇓
7   A TOBIASZ Andrzej X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) ⇓
14   D ZIMOWSKI Mateusz X RAJZER Krzysztof 0:3 (11:13, 5:11, 8:11) ⇑
18   C CZUPRYNA Andrzej X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
14. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5
1   A RAJZER Krzysztof W PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) ⇓
5   A RAJZER Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
W PROCHAZKA Tomasz
PROCHAZKA Piotr
3:2 (11:9, 10:12, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
7   A RAJZER Krzysztof X PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:6, 14:12, 11:7) ⇑
11   A RAJZER Krzysztof Y TOBIASZ Szymon 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 12:10) ⇑
15   A RAJZER Krzysztof Z WAJDA Kamil 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 11:00
23. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
1   A RAJZER Krzysztof W MARTYKA Bartłomiej 1:3 (0:11, 7:11, 11:8, 12:14) ⇓
5   A RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
W OLSZAŃSKA Patrycja
MANIAK Paweł
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
7   A RAJZER Krzysztof X NAGEL Kacper 3:2 (4:11, 11:8, 8:11, 11:6, 11:5) ⇑
11   A RAJZER Krzysztof Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:3) ⇑
15   A RAJZER Krzysztof Z KRAKOWSKI Sebastian 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:5) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-12-08 11:00
19. TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15
1   A RACHWAŁ Maciej W RAJZER Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A PIĘKOSZ Natalia
RACHWAŁ Maciej
W RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B PIĘKOSZ Natalia W RAJZER Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C NOWAK Dawid W RAJZER Krzysztof 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
16   D PIĘKOSZ Jakub W RAJZER Krzysztof 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-16 11:00
35. LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10
1   A RAJZER Krzysztof W SZMYD Zygmunt 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 3:11) ⇓
6   B RAJZER Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (9:11, 13:11, 8:11, 11:7, 8:11) ⇓
7   A RAJZER Krzysztof X KANIA Jan 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
11   A RAJZER Krzysztof Y PARA Eligiusz 3:2 (9:11, 12:10, 11:9, 8:11, 12:10) ⇑
15   A RAJZER Krzysztof Z PODGÓRSKI Jan 3:1 (3:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 11:00 ⇨ 2018-12-21 18:00
27. LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 12:6
1   A RAJZER Krzysztof W ŁAGOSZ Adam 3:1 (11:2, 14:16, 11:8, 11:8) ⇑
5   A RAJZER Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
W GAJDA Rafał
ŁAGOSZ Adam
2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 10:12, 10:12) ⇓
7   A RAJZER Krzysztof X KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:4, 14:12, 11:6) ⇑
11   A RAJZER Krzysztof Y GAJDA Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇓
15   A RAJZER Krzysztof Z NIEĆ Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2019-02-24 11:00
43. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 8:10
3   C RAJZER Krzysztof Y CICH Adrian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A RAJZER Krzysztof
BRATOWNIK Julia
W DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
10   C RAJZER Krzysztof Z KIJOWSKI Jan 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:5, 11:9) ⇑
12   C RAJZER Krzysztof W OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
18   C RAJZER Krzysztof X DĄBROŚ Stanisław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-03-08 18:00
48. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13
1   A NAGEL Kacper W RAJZER Krzysztof 3:1 (11:5, 5:11, 11:8, 11:9) ⇓
6   B OLSZAŃSKA Patrycja
SIKOŃ Maciej
X RAJZER Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
8   B MARTYKA Bartłomiej W RAJZER Krzysztof 3:2 (11:2, 11:2, 8:11, 6:11, 11:4) ⇓
12   C SIKOŃ Maciej W RAJZER Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
16   D MANIAK Paweł W RAJZER Krzysztof 1:3 (2:11, 7:11, 11:6, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-28 11:00
61. LUKS „Sobolik” Sobolów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13
1   A RAJZER Krzysztof W PRZYBYŁO Marek 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
6   B RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
X SKRZYŃSKI Janusz
MADEJ Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
7   A RAJZER Krzysztof X SKRZYŃSKI Janusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
11   A RAJZER Krzysztof Y RĘBACZ Wojciech 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 7:11) ⇓
15   A RAJZER Krzysztof Z MADEJ Tomasz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-28 18:00 ⇨ 2019-05-10 18:00
56. MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 7:11
1   A GAJDA Rafał W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇓
5   A GAJDA Rafał
ŁAGOSZ Adam
W RAJZER Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
0:3 (2:11, 10:12, 6:11) ⇑
8   B NIEĆ Andrzej W RAJZER Krzysztof 0:3 (2:11, 9:11, 7:11) ⇑
12   C KANOWNIK Kajetan W RAJZER Krzysztof 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
16   D ŁAGOSZ Adam W RAJZER Krzysztof 3:1 (8:11, 19:17, 11:7, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
1418 BIELAK Nina 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
2208 BRZĘK Magdalena 2003
2207 BRZĘK Patrycja 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
757 CHYL Zbigniew 1964
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
402 DUDA Tomasz 1981
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
983 JUREK Szymon 1996
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
2352 LIPKA Jakub 2005
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
2391 MADEJ Tomasz 1979
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
1815 MIGDAŁ Piotr 2003
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
2353 NOWAK Dawid 2004
1347 NOWAK Mariusz 1980
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
1687 PANEK Szymon 2002
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
745 PRZYBYŁO Marek 1955
2643 RACHWAŁ Maciej 2007
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1378 STYPKA Jakub 2000
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
761 ZYCH Michał 1996
2213 ŻAK Michał 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002