Grzegorz Kuźnik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
2. GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6
4   D URBAN Mariusz Z KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:3, 5:11, 11:9, 11:5) ⇓
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
3:2 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:9) ⇓
10   C MÓL Marcin Z KUŹNIK Grzegorz 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:5) ⇓
13   B GAŁUSZKA Mateusz Z KUŹNIK Grzegorz 2:3 (3:11, 10:12, 11:5, 11:8, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 12:00
8. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6
4   D KUŹNIK Grzegorz Z RESZKA Jakub 2:3 (1:11, 11:8, 6:11, 11:9, 10:12) ⇓
6   B KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
3:1 (11:2, 12:10, 6:11, 12:10) ⇑
9   D KUŹNIK Grzegorz Y GŁĄB Damian 1:3 (6:11, 11:3, 8:11, 4:11) ⇓
14   D KUŹNIK Grzegorz X WOJAS Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 12:00
14. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A BOGACZ Wojciech W KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00
20. ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
1   A KUŹNIK Grzegorz W PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 2:11) ⇓
7   A KUŹNIK Grzegorz X BOLEK Łukasz 2:3 (6:11, 6:11, 11:9, 11:5, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
123 BARTUZI Wojciech 1990
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2088 CZYŻ Wojciech 1981
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
242 FIRA Damian 1988
923 FRĄCZEK Artur 1971
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1636 GUZIK Aleksandra 2006
595 JARASZ Damian 1985
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
892 KOSMAL Dawid 2004
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1320 LEBIEST Wojciech 1975
1197 LELEK Paweł 1973
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
151 MAGULSKI Damian 1997
1666 MAJDAK Rafał 2006
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
780 MÓL Marcin 1978
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
608 PIÓRECKI Piotr 1999
2304 POLAKOW Aleksander 1958
452 PUU Aarne 1948
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
181 SITKO Mirosław 1978
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
2501 TOCZONY Szymon 1993
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
55 WOLSKI Dariusz 1996
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007