Krzysztof Surma
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 12:00
14. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6
3   C OLCZAK Mariusz Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:8, 4:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇓
6   B OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇑
9   D CHUDZICKI Maksym Y SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A BOGACZ Wojciech Y SURMA Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00
20. ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
4   D SURMA Krzysztof Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) ⇑
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:2 (9:11, 11:13, 11:7, 11:9, 11:8) ⇑
9   D SURMA Krzysztof Y MOREK Radosław 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
14   D SURMA Krzysztof X BOLEK Łukasz 3:2 (6:11, 11:7, 10:12, 11:6, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 16:00
26. MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8
2   B RADEK Arkadiusz X SURMA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 6:11) ⇑
5   A WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:13) ⇑
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇑
14   D UTYLSKI Filip X SURMA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2018-12-01 12:00
32. ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
3   C SURMA Krzysztof Y GOLONKA Filip 3:0 (11:7, 12:10, 14:12) ⇑
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) ⇑
10   C SURMA Krzysztof Z BĄCIO Konrad 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
12   C SURMA Krzysztof W DOMITER Julia 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 18:00
38. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z SURMA Krzysztof 3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 11:9, 12:10) ⇓
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇑
10   C ZAJĄC Anna Z SURMA Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) ⇑
13   B GĄSIOR Natalia Z SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
516 ANTOSIAK Jacek 1971
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
2133 BĄCIO Konrad 2006
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
211 BUJAK Michał 1997
1040 BURKACKI Mateusz 1991
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
332 CHOJNA Dawid 1992
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
2088 CZYŻ Wojciech 1981
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
1946 DZIUBA Patryk 2003
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
234 FLIS Bogusław 1972
1030 FRĄCZEK Krystian 1994
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2258 GĄSIOR Natalia 2004
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
808 JANIK Tomasz 1979
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
227 KRÓL Maciej 1972
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2296 OLCZAK Mariusz 1996
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
2087 PATLA Wiesław 1977
829 PELCZAR Dawid 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
827 POJNAR Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
3 SMUGA Mariusz 1994
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
845 SZUKAŁA Dariusz 1989
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
249 TABOR Krzysztof 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
837 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1998
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
214 WOLNICKI Marcin 1994
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
799 ZIOBRO Tomasz 1975
94 ZYCH Szymon 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996