Krzysztof Surma
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 16:00
4. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
3   C SURMA Krzysztof Y PALACZ Mirosław 3:0 (12:10, 11:1, 11:5) ⇑
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 4:11, 11:4) ⇑
10   C SURMA Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
1   A OSTANEK Michał W SURMA Krzysztof 1:3 (14:12, 7:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
8   B GALA Dawid W SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
12   C GALA Bartłomiej W SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:30
16. MKS Centrum Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9
3   C UTYLSKI Filip Y SURMA Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 11:2, 9:11, 2:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (13:11, 11:13, 5:11, 12:10, 11:9) ⇓
9   D KONSTANTYN Paweł Y SURMA Krzysztof 2:3 (7:11, 11:7, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
11   A RADEK Arkadiusz Y SURMA Krzysztof 1:3 (5:11, 11:13, 11:9, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
22. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7
3   C SURMA Krzysztof Y BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:6) ⇑
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
10   C SURMA Krzysztof Z GŁĄB Damian 2:3 (11:7, 9:11, 11:4, 6:11, 8:11) ⇓
12   C SURMA Krzysztof W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 8:11) ⇓
DPPM | KO | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-11-13 18:00
14. MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” 4:3
1   A GOŁDA Gabriel X SURMA Krzysztof 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:3) ⇓
4   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W SURMA Krzysztof
RACZEK Marcin
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   C PALACZ Mirosław X SURMA Krzysztof 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-14 18:30
28. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6
3   C TURECKI Kacper Y SURMA Krzysztof 2:3 (11:8, 12:14, 10:12, 11:9, 10:12) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
9   D KUTAJ Maksymilian Y SURMA Krzysztof 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇓
11   A CELARY Mateusz Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 10:12, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00
34. ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
4   D SURMA Krzysztof Z KILISZEK Kamila 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) ⇑
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KILISZEK Kamila
LAM Ka Wai
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
9   D SURMA Krzysztof Y GĄSIOR Natalia 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:5, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00
40. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
2   B KOPACKI Paweł X SURMA Krzysztof 1:3 (6:11, 11:5, 9:11, 6:11) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 4:11, 6:11) ⇑
7   A KOŁEK Maciej X SURMA Krzysztof 3:0 (15:13, 11:7, 11:6) ⇓
14   D CHUDZICKI Maksym X SURMA Krzysztof 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 19:00
56. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7
4   D LENART Marek Z SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:6) ⇓
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 10:12, 11:13, 11:7, 11:9) ⇓
13   B DUDZIAK Damian Z SURMA Krzysztof 2:3 (3:11, 11:7, 10:12, 11:4, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 16:00 ⇨ 2020-01-12 14:00
49. ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8
2   B SURMA Krzysztof X GALUS Mateusz 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 9:11) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
8   B SURMA Krzysztof W DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 10:12, 3:11) ⇓
13   B SURMA Krzysztof Z MLECZKO Bartłomiej 3:2 (13:11, 4:11, 11:7, 7:11, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 16:00 ⇨ 2020-01-15 18:00
46. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
2   B SURMA Krzysztof X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇑
6   B SURMA Krzysztof
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:6, 10:12) ⇓
8   B SURMA Krzysztof W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
13   B SURMA Krzysztof Z TATARCZUCH Marek 3:1 (10:12, 11:1, 11:9, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 16:00 ⇨ 2020-01-26 14:00
62. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
3   C SURMA Krzysztof Y SUBIK Filip 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 10:12) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇓
10   C SURMA Krzysztof Z KLUZEK Sławomir 3:2 (9:11, 11:5, 14:12, 6:11, 13:11) ⇑
12   C SURMA Krzysztof W RAPUTA Tomasz 3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 8:11, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
516 ANTOSIAK Jacek 1971
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
2133 BĄCIO Konrad 2006
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
211 BUJAK Michał 1997
1040 BURKACKI Mateusz 1991
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
2088 CZYŻ Wojciech 1981
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
234 FLIS Bogusław 1972
1030 FRĄCZEK Krystian 1994
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
808 JANIK Tomasz 1979
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
414 KAPIK Krzysztof 1999
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
227 KRÓL Maciej 1972
1671 KUĆ Grzegorz 2004
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2296 OLCZAK Mariusz 1996
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
2087 PATLA Wiesław 1977
829 PELCZAR Dawid 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
537 PĘKSA Paweł 1993
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
827 POJNAR Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
845 SZUKAŁA Dariusz 1989
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
837 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1998
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
214 WOLNICKI Marcin 1994
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
799 ZIOBRO Tomasz 1975
94 ZYCH Szymon 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996