Bartłomiej Ormaniec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1040 BURKACKI Mateusz 1991
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
210 DUDZIAK Damian 1995
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1030 FRĄCZEK Krystian 1994
622 GADAWSKI Adrian 1990
48 GIZA Bartosz 1996
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
964 JAROCH Kamil 1992
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
364 KLOCEK Tomasz 1993
1029 KOPCZYK Hubert 1998
523 KUZIO Waldemar 1977
646 LIS Daniel 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
859 OLEŚ Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
147 PIETRZAK Mateusz 1995
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
16 SKALDA Jacek 1966
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
836 SOBOTA Andrzej 1966
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
121 SZLAMKA Andrzej 1966
156 ŚLAZYK Paweł 1971
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
249 TABOR Krzysztof 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
795 WŁODYKA Paweł 1983
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
155 ZAJĄC Damian 1986
94 ZYCH Szymon 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996