Adam Konstanty
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1954-11-09
Przynależność klubowa: UKS „Jola” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 17:00 ⇨ 2017-10-01 09:00
6. LKS „Olmex” Piotrowice II - UKS „Jola” Kraków 11:3
3   C BROSZKIEWICZ Łukasz Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
5   A ŻYDEK Robert
BROSZKIEWICZ Karol
W KONSTANTY Adam
WÓJCIK Albert
3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
9   D FILEK Maciej Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:1, 11:8, 21:19) ⇓
11   A ŻYDEK Robert Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 14:00
21. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 14:0
1   A SZTWIERTNIA Ilona W KONSTANTY Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
6   B CHODACKI Marcin
CYGANKIEWICZ Filip
X KONSTANTY Adam
PIOTROWSKA Ewelina
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
8   B GĄSIOR Natalia W KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇓
12   C CHODACKI Marcin W KONSTANTY Adam 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 18:00 ⇨ 2017-11-10 18:00
37. KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Jola” Kraków 13:1
4   D MAMOŃ Wojciech Z KONSTANTY Adam 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X NOWACKA Dorota
KONSTANTY Adam
3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇓
10   C GRONDALCZYK Adrian Z KONSTANTY Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇓
13   B WARMUZ Kamil Z KONSTANTY Adam 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-20 18:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Jola” Kraków 11:3
2   B RÓŻAŃSKI Damian X KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
5   A KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
W KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
1:3 (11:9, 10:12, 11:13, 8:11) ⇑
7   A KOWALKOWSKI Maciej X KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
14   D CYRWUS Anna X KONSTANTY Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 17:00
52. LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Jola” Kraków 11:3
2   B PIEKARCZYK Michał X KONSTANTY Adam 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇓
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W KONSTANTY Adam
ZYSEK Piotr
3:1 (11:2, 11:6, 7:11, 11:3) ⇓
7   A MOSKAŁA Grzegorz X KONSTANTY Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇓
14   D BARTNICKI Jakub X KONSTANTY Adam 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
61. UKS „Jola” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 4:10
2   B KONSTANTY Adam X MICZOŁEK Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
6   B KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
X SARNA Ryszard
MOSKAŁA Ryszard
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
8   B KONSTANTY Adam W SARNA Ryszard 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
13   B KONSTANTY Adam Z MOSKAŁA Ryszard 1:3 (1:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00
67. ULKS „Lachowice” II - UKS „Jola” Kraków 9:5
3   C KACHEL Jan Y KONSTANTY Adam 2:3 (9:11, 11:8, 11:6, 7:11, 9:11) ⇑
6   B KACHEL Jan
KACHEL Piotr
X KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
9   D KACHEL Piotr Y KONSTANTY Adam 2:3 (11:6, 7:11, 11:6, 9:11, 6:11) ⇑
11   A KUŹNIK Grzegorz Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00 ⇨ 2018-01-17 18:00
74. UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II 0:14
2   B KONSTANTY Adam X PACYNA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 1:11) ⇓
5   A KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B KONSTANTY Adam W RAJTAR Marek 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇓
13   B KONSTANTY Adam Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00
82. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 12:2
3   C GLANOWSKI Bartosz Y KONSTANTY Adam 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:7) ⇓
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W KONSTANTY Adam
ZYSEK Piotr
3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇓
9   D NOWORYTA Anna Y KONSTANTY Adam 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 9:11, 11:7) ⇓
11   A FRĄCZEK Łukasz Y KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00 ⇨ 2018-01-30 18:00
87. UKS „Jola” Kraków - „Siemacha” Kraków 0:14
3   C KONSTANTY Adam Y WOJAS Bartłomiej 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) ⇓
5   A NOWACKA Dorota
KONSTANTY Adam
W PIEGZA Adrian
WOJAS Bartłomiej
1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 11:13) ⇓
10   C KONSTANTY Adam Z PIEGZA Adrian 0:3 (2:11, 8:11, 2:11) ⇓
12   C KONSTANTY Adam W WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 11:00 ⇨ 2018-03-16 18:00
115. UKS „Jola” Kraków - KTS „Victoria” Spytkowice 2:12
2   B KONSTANTY Adam X GRONDALCZYK Adrian 0:3 (6:11, 2:11, 8:11) ⇓
5   A NOWACKA Dorota
KONSTANTY Adam
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
8   B KONSTANTY Adam W MAMOŃ Wojciech 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇓
13   B KONSTANTY Adam Z CHOJNA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-17 15:00
120. UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Jola” Kraków 13:1
1   A WÓJCIK Krzysztof W KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) ⇓
6   B MOSKAŁA Ryszard
GASIDŁO Grzegorz
X NOWACKA Dorota
KONSTANTY Adam
3:1 (18:16, 6:11, 11:7, 12:10) ⇓
8   B MOSKAŁA Ryszard W KONSTANTY Adam 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇓
12   C GASIDŁO Grzegorz W KONSTANTY Adam 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
4Z | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-22 11:00
125. UKS „Jola” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11
1   A KONSTANTY Adam W MAŁYSIAK Kamila 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B KONSTANTY Adam
PIOTROWSKA Ewelina
X MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
0:3 (9:11, 5:11, 4:11) ⇓
7   A KONSTANTY Adam X CYRWUS Anna 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
11   A KONSTANTY Adam Y KLAG Wiktor 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1449 BARTNICKI Jakub 2004
218 BIESAGA Marek 1964
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
79 DAŃDA Krzysztof 1969
704 DZIADEK Dominik 1998
1393 FILEK Maciej 2000
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
60 KRASNY Michał 1995
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
639 KUREK Jacek 1968
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
1016 NAJMAN Michał 1990
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
118 PACYNA Dariusz 1965
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
640 PAWLUSIAK Ryszard 1964
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
207 PODSIADŁO Dominik 1998
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1494 RUTANA Adam 1981
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
862 SARNA Ryszard 1962
161 STACH Sebastian 1997
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
330 WARMUZ Kamil 1989
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
919 ZAWADZKI Oskar 2000
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
1678 ŻYDEK Robert 2007