Numer zawodnika: | 947 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1954 |
Przynależność klubowa: | LUKS „Skrzyszów” |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 43989 |
Numer licencji okres.: | 6131 |
Data wydania: | 01.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 4. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno VI 3:11 |
|||||||
3 | C | SZMYD Zygmunt | Y | CHRABĄSZCZ Aleksandra | 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
10 | C | SZMYD Zygmunt | Z | MILÓWKA Julia | 2:3 (8:11, 7:11, 11:4, 11:7, 9:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 ⇨ 2023-10-06 18:00 9. TG Sokół Brzesko II - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
2 | B | DĄBROWA Bolesław | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) | ||
7 | A | PUT Maciej | X | SZMYD Zygmunt | 3:1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:4) | ||
14 | D | HAZIK Jakub | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 15. LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów 10:4 |
|||||||
2 | B | SZMYD Zygmunt | X | TOKARCZYK Szymon | 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:6) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
X |
TOKARCZYK Szymon JURKIEWICZ Wojciech |
3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 12:10, 11:7) | ||
8 | B | SZMYD Zygmunt | W | JURKIEWICZ Jakub | 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:2) | ||
13 | B | SZMYD Zygmunt | Z | HABA Oliwia | 3:0 (12:10, 11:5, 11:2) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 19. LZS Solidarni Mędrzechów II - LUKS Galux Skrzyszów III 10:4 |
|||||||
2 | B | ZĄBKOWSKI Mirosław | X | SZMYD Zygmunt | 3:1 (11:6, 14:16, 11:4, 12:10) | ||
6 | B |
WOLIŃSKI Wojciech ZIMOWSKI Mateusz |
X |
SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
3:2 (10:12, 11:6, 8:11, 11:5, 11:4) | ||
7 | A | TOBIASZ Andrzej | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
14 | D | ZIMOWSKI Mateusz | X | SZMYD Zygmunt | 3:2 (15:13, 11:7, 11:13, 8:11, 12:10) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 26. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Fortem Pawęzów II 7:7 |
|||||||
2 | B | SZMYD Zygmunt | X | PRZEKLASA Karol | 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
W |
SZCZEPAŃSKI Dominik KONDAL Mateusz |
0:3 (6:11, 8:11, 12:14) | ||
8 | B | SZMYD Zygmunt | W | SZCZEPAŃSKI Dominik | 3:1 (13:15, 14:12, 11:6, 11:8) | ||
13 | B | SZMYD Zygmunt | Z | PAPCIAK Grzegorz | 3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 9:11, 11:9) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. UKS Sokół Żabno II - LUKS Galux Skrzyszów III 3:11 |
|||||||
2 | B | DRYGAŚ Jakub | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (9:11, 8:11, 1:11) | ||
6 | B |
DRYGAŚ Jakub BORYCZKA Bartłomiej |
X |
SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) | ||
7 | A | CIERNIAK Konrad | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) | ||
14 | D | BORYCZKA Bartłomiej | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Królewski Biecz 14:0 |
|||||||
3 | C | SZMYD Zygmunt | Y | DUDEK Adam | 3:0 (11:1, 11:1, 11:8) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt PIS Artur |
X |
DUDEK Adam WSZOŁEK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:8, 11:3) | ||
10 | C | SZMYD Zygmunt | Z | WSZOŁEK Tomasz | 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) | ||
12 | C | SZMYD Zygmunt | W | FURMANEK Mariusz | 3:0 (15:13, 11:3, 11:2) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 46. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Jordan Zakliczyn II 7:7 |
|||||||
2 | B | SZMYD Zygmunt | X | NAGEL Nikodem | 2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:4, 10:12) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt SARAD Kamil |
X |
KRAKOWSKI Sebastian NAGEL Nikodem |
0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
8 | B | SZMYD Zygmunt | W | BOCHENEK Zbigniew | 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:8) | ||
13 | B | SZMYD Zygmunt | Z | MICHAŁEK Jacek | 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 52. KS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5 |
|||||||
2 | B | ŚWIATŁOWSKI Sebastian | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
KUCHARSKI Michał ŚWIATŁOWSKI Sebastian |
X |
SZMYD Zygmunt SARAD Anna |
3:1 (11:3, 11:4, 4:11, 11:4) | ||
7 | A | KUCHARSKI Michał | X | SZMYD Zygmunt | 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) | ||
14 | D | PROCHAZKA Tomasz | X | SZMYD Zygmunt | 2:3 (8:11, 13:15, 11:7, 11:5, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 11:3 |
|||||||
2 | B | SZMYD Zygmunt | X | IGNASZEWSKI Filip | 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt PIS Artur |
X |
TOMKOWSKI Dawid IGNASZEWSKI Filip |
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | SZMYD Zygmunt | W | TOMKOWSKI Dawid | 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 6:11) | ||
13 | B | SZMYD Zygmunt | Z | KORNAŚ Karol | 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00 64. KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 |
|||||||
1 | A | RECZEK Łukasz | W | SZMYD Zygmunt | 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 8:11) | ||
5 | A |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W |
SZMYD Zygmunt WŁODEK Karol |
2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:5, 8:11) | ||
8 | B | TATARCZUCH Szymon | W | SZMYD Zygmunt | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
12 | C | CICH Gabriela | W | SZMYD Zygmunt | 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) | ||
5T | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 17:00 67. LUKS Galux Skrzyszów III - KS Villa Verde Olesno IV 1:13 |
|||||||
3 | C | SZMYD Zygmunt | Y | PROCHAZKA Tomasz | 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) | ||
6 | B |
SZMYD Zygmunt MAZUREK Paweł |
X |
MOTYKA Tadeusz DROŻDŻ Jarosław |
2:3 (5:11, 7:11, 11:9, 11:6, 8:11) |