Bartosz Nycz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
878 ARENDARSKI Michał 1992
932 BAŁYS Ryszard 1968
305 BEJSKA Agata 1995
1335 BEŁZA Janusz 1964
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1154 CHLADNY Edward 1960
332 CHOJNA Dawid 1992
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
933 DUDEK Michał 1984
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
658 GARYCKI Adrian 1996
1199 GĄDEK Mateusz 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1202 HERJAN Marcin 1998
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
545 KĘSEK Damian 1995
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
889 KORCZAK Damian 2003
600 KOZIOŁ Sandra 2000
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
86 KULA Joanna 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1016 NAJMAN Michał 1990
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
514 OSTANEK Michał 1998
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
1604 SĘK Rafał 1977
84 SŁOMKA Dominik 1997
931 SMOLIK Czesław 1945
3 SMUGA Mariusz 1994
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1373 SOKAL Piotr 1986
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
120 SZLAMKA Paweł 1989
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
912 TRANTER Jakub 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1196 URBAN Piotr 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
631 WOLANIN Grzegorz 1999
115 WOŹNIAK Dominik 1989
778 WOŹNY Dariusz 1986
956 WÓJCIK Albert 1947
940 WRZESZCZ Leon 1941
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998