Zdzisław Grabania
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1947
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
1224 ANTECKI Patryk 2003
1482 BALIK Robert 1976
1332 BARANEK Wiktor 1998
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
218 BIESAGA Marek 1964
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
162 CELARY Mateusz 1995
1154 CHLADNY Edward 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
1787 DATA Adrian 1998
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
1199 GĄDEK Mateusz 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
1322 GNIADEK Michał 2003
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
495 PETKA Michał 1995
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
574 PUCZEK Robert 1965
1706 RADKO Mateusz 2000
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
931 SMOLIK Czesław 1945
1373 SOKAL Piotr 1986
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
940 WRZESZCZ Leon 1941
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1678 ŻYDEK Robert 2007