Łukasz Frączek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 13:00 ⇨ 2018-09-27 19:00
4. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
1   A FRĄCZEK Łukasz W PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:4, 11:0, 11:3) ⇑
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:6) ⇑
7   A FRĄCZEK Łukasz X BOBAK Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
11   A FRĄCZEK Łukasz Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 13:00 ⇨ 2018-11-04 11:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6
3   C FRĄCZEK Łukasz Y STALMACH Zbigniew 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) ⇑
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W CZYŻYCKI Bogdan
NALEPA Maciej
1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (3:11, 11:7, 7:11, 13:11, 12:10) ⇑
12   C FRĄCZEK Łukasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 10:30 ⇨ 2018-11-12 10:30
28. KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
4   D LELEK Paweł Z FRĄCZEK Łukasz 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 10:12) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
1:3 (11:7, 3:11, 10:12, 5:11) ⇑
10   C SZCZEBAK Jerzy Z FRĄCZEK Łukasz 2:3 (9:11, 11:5, 7:11, 12:10, 5:11) ⇑
13   B KUSIAK Franciszek Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇑
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 10:00
68. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
3   C FRĄCZEK Łukasz Y SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
6   B BAŁUSZEK Kamil
FRĄCZEK Łukasz
X SUBIK Filip
RÓŻAŃSKI Damian
2:3 (12:10, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z WĄSIK Marcin 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 11:6) ⇑
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 13:00 ⇨ 2019-03-21 18:00
70. TKS „Opoka” Trzebinia - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
4   D FRĄCZEK Łukasz Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 12:10) ⇑
9   D FRĄCZEK Łukasz Y TURECKI Kacper 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 3:11) ⇓
14   D FRĄCZEK Łukasz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 11:00
71. UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
4   D STALMACH Zbigniew Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C DŹWIG Andrzej Z FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇓
13   B NALEPA Maciej Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇑
4Z | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-28 10:30
75. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - TKS „Opoka” Trzebinia 12:2
4   D PIĄSTKA Michał Z FRĄCZEK Łukasz 3:2 (7:11, 11:6, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:4) ⇓
10   C BRUZDA Rafał Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:5) ⇓
13   B PORĄBKA Dariusz Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (12:10, 5:11, 11:6, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
878 ARENDARSKI Michał 1992
932 BAŁYS Ryszard 1968
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
976 CZOPEK Filip 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
583 FRAŚ Paweł 1998
712 GACH Klaudia 2001
1625 GAJ Milena 2008
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1322 GNIADEK Michał 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
954 KASPRZYK Piotr 1988
828 KAZALSKI Bartosz 1994
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
86 KULA Joanna 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1010 MILEWSKI Zdzisław 1965
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
608 PIÓRECKI Piotr 1999
1273 PLUTA Aleksander 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
452 PUU Aarne 1948
1277 RACHWAŁ Paulina 1999
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1494 RUTANA Adam 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
84 SŁOMKA Dominik 1997
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
631 WOLANIN Grzegorz 1999
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1678 ŻYDEK Robert 2007