Nikodem Perek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2000-04-07
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 17:00
13. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10
3   C PETKA Krzysztof Y PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
6   B BIEL Jakub
PIETRZAK Agnieszka
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
1:3 (11:7, 14:16, 4:11, 6:11) ⇑
9   D MOREK Radosław Y PEREK Nikodem 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 12:10) ⇓
11   A BIEL Jakub Y PEREK Nikodem 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 16:00
29. MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6
4   D PEREK Nikodem Z RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (11:6, 9:11, 11:5, 3:11, 12:10) ⇑
6   B RAJTAR Marek
PEREK Nikodem
X KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:5, 11:7) ⇑
9   D PEREK Nikodem Y MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
14   D PEREK Nikodem X CYRWUS Anna 3:2 (6:11, 7:11, 11:1, 11:4, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 13:00
42. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C PEREK Nikodem Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:6, 12:10, 16:14) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
W BOLSĘGA Paweł
PACH Łukasz
3:2 (4:11, 11:7, 8:11, 12:10, 11:9) ⇑
10   C PEREK Nikodem Z PACH Łukasz 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C PEREK Nikodem W BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:8, 13:11, 7:11, 11:13, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-24 18:00
44. „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:4
1   A GRATKOWSKI Jacek W PEREK Nikodem 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:7) ⇓
5   A WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
W KUBIC Marcin
PEREK Nikodem
1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W PEREK Nikodem 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 10:12) ⇑
12   C PIEGZA Adrian W PEREK Nikodem 2:3 (12:10, 6:11, 11:7, 3:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 14:00
55. MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3
1   A PEREK Nikodem W NOWAK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 15:13) ⇑
7   A PEREK Nikodem X URBAN Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
11   A PEREK Nikodem Y WAZ Józef 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 13:00 ⇨ 2018-01-13 13:00
68. MKS KSOS Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3
2   B PEREK Nikodem X BRUZDA Rafał 3:0 (11:1, 12:10, 11:7) ⇑
6   B PEREK Nikodem
RADEK Arkadiusz
X PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑
8   B PEREK Nikodem W ZIMNICKI Tomasz 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) ⇑
13   B PEREK Nikodem Z PIĄSTKA Michał 3:0 (11:1, 12:10, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 19:00 ⇨ 2018-01-17 19:30
74. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9
1   A RAPUTA Tomasz W PEREK Nikodem 2:3 (7:11, 11:6, 11:5, 3:11, 7:11) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:7, 12:10, 11:5) ⇓
8   B KLUZEK Sławomir W PEREK Nikodem 3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 7:11, 11:4) ⇓
12   C ZALEWSKI Krzysztof W PEREK Nikodem 2:3 (12:10, 6:11, 7:11, 13:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00 ⇨ 2018-01-27 13:00
81. MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4
1   A PEREK Nikodem W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
W TWARÓG Mariusz
DOMITER Julia
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇑
7   A PEREK Nikodem X TWARÓG Mariusz 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) ⇑
11   A PEREK Nikodem Y SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 13:30
99. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 6:8
4   D GÓRECKI Wojciech Z PEREK Nikodem 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
5   A GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
W UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 12:10) ⇓
10   C BOGACZ Wojciech Z PEREK Nikodem 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:9) ⇓
13   B OLCZAK Mariusz Z PEREK Nikodem 2:3 (11:5, 11:8, 4:11, 3:11, 9:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-07 13:00
106. MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A PEREK Nikodem W BŁOCHO Przemysław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
3:1 (11:9, 15:13, 4:11, 11:9) ⇑
7   A PEREK Nikodem X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (11:13, 12:10, 5:11, 11:9, 11:9) ⇑
11   A PEREK Nikodem Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (7:11, 11:13, 12:10, 10:12) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 13:00 ⇨ 2018-04-21 12:30
95. MKS KSOS Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
1   A PEREK Nikodem W GOŁDA Gabriel 0:3 (10:12, 9:11, 11:13) ⇓
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
1:3 (4:11, 7:11, 11:5, 5:11) ⇓
7   A PEREK Nikodem X JURZAK Łukasz 1:3 (11:4, 8:11, 9:11, 6:11) ⇓
11   A PEREK Nikodem Y PALACZ Mirosław 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-20 18:00 ⇨ 2018-04-28 16:00
108. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 8:6
4   D MATUSIAK Łukasz Z PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:1 (11:7, 3:11, 12:10, 11:8) ⇓
10   C PACH Łukasz Z PEREK Nikodem 0:3 (9:11, 10:12, 15:17) ⇑
13   B SOBCZAK Krzysztof Z PEREK Nikodem 1:3 (4:11, 14:12, 9:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
932 BAŁYS Ryszard 1968
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
188 BIL Maksymilian 1998
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1381 DOMITER Julia 2004
1436 DRABEK Kazimierz 1945
704 DZIADEK Dominik 1998
1393 FILEK Maciej 2000
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
727 GALUS Mateusz 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
973 KAJTA Józef 1983
791 KANAS Tadeusz 1959
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
82 KISZKA Łukasz 1989
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
949 KONSTANTY Adam 1954
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
881 LASAK Robert 1980
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
929 NYCZ Bartosz 1999
607 OJCZYK Jakub 1999
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
253 RAPUTA Tomasz 1980
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
893 TRULKA Zbigniew 1998
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
1329 WCISŁO Konrad 2005
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
631 WOLANIN Grzegorz 1999
214 WOLNICKI Marcin 1994
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
217 ZGUD Stanisław 1968
80 ZIMNICKI Tomasz 1995