Wojciech Górecki
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2002-10-08
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00 ⇨ 2017-09-28 18:30
1. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
2   B BŁOCHO Przemysław X GÓRECKI Wojciech 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) ⇑
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X GÓRECKI Wojciech 3:1 (11:5, 11:4, 12:14, 13:11) ⇓
14   D JANISZEWSKI Kamil X GÓRECKI Wojciech 0:3 (11:13, 4:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-30 16:00
8. KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1
3   C GÓRECKI Wojciech Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
5   A GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
W PORĄBKA Dariusz
WOJDYŁA Dominik
3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇑
10   C GÓRECKI Wojciech Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:8) ⇑
12   C GÓRECKI Wojciech W KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:0, 11:0, 11:0 WO) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 19:00 ⇨ 2017-10-28 14:00
15. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
1   A GOŁDA Gabriel W GÓRECKI Wojciech 1:3 (2:11, 6:11, 13:11, 9:11) ⇑
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:6) ⇓
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W GÓRECKI Wojciech 0:3 (3:11, 13:15, 7:11) ⇑
12   C PALACZ Mirosław W GÓRECKI Wojciech 0:3 (10:12, 12:14, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 13:00
29. MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
3   C UTYLSKI Filip Y GÓRECKI Wojciech 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇑
9   D ZAJĄC Jacek Y GÓRECKI Wojciech 2:3 (8:11, 5:11, 11:9, 11:6, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-24 18:00
43. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
1   A BOLSĘGA Paweł W GÓRECKI Wojciech 3:2 (11:9, 11:8, 6:11, 12:14, 11:3) ⇓
6   B SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
X GÓRECKI Wojciech
WILK Roman
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9) ⇓
8   B SOBCZAK Krzysztof W GÓRECKI Wojciech 1:3 (11:13, 10:12, 11:2, 4:11) ⇑
12   C URBAŃSKI Adam W GÓRECKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:13, 11:3, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-11-28 17:30
50. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
3   C GÓRECKI Wojciech Y ŚLIWA Alicja 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) ⇑
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (16:18, 9:11, 11:7, 11:13) ⇓
10   C GÓRECKI Wojciech Z ŁEBEK Alicja 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) ⇑
12   C GÓRECKI Wojciech W PĘK Karolina 3:1 (11:9, 11:4, 7:11, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1449 BARTNICKI Jakub 2004
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1153 BODECKI Stanisław 1953
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
976 CZOPEK Filip 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
704 DZIADEK Dominik 1998
1155 FIREK Ryszard 1969
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
130 KACHEL Jan 1970
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
954 KASPRZYK Piotr 1988
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1306 MAJDA Jarosław 1975
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
607 OJCZYK Jakub 1999
674 OLESIAK Grzegorz 1999
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1180 PANUŚ Jacek 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
1494 RUTANA Adam 1981
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
84 SŁOMKA Dominik 1997
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1373 SOKAL Piotr 1986
611 SOPATA Jakub 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
54 WOLSKI Tomasz 1972
778 WOŹNY Dariusz 1986
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995