Paweł Konstantyn
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 13:00
9. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
3   C KONSTANTYN Paweł Y MAGULSKI Damian 2:3 (14:12, 4:11, 11:6, 4:11, 8:11) ⇓
10   C KONSTANTYN Paweł Z KAIM Adrian 1:3 (5:11, 13:11, 11:13, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00
23. MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2
3   C KONSTANTYN Paweł Y URBAN Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W NIEPSUJ Mariusz
NOWAK Marcin
3:0 (13:11, 11:4, 11:9) ⇑
10   C KONSTANTYN Paweł Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) ⇑
12   C KONSTANTYN Paweł W GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:5, 8:11, 11:4, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 16:00
26. MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8
10   C KONSTANTYN Paweł Z RACZEK Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇑
12   C KONSTANTYN Paweł W KACHEL Mateusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 3:11, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
42. MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
4   D KONSTANTYN Paweł Z BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) ⇑
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:8) ⇑
9   D KONSTANTYN Paweł Y PIETRZAK Agnieszka 3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 11:13, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 18:00 ⇨ 2018-12-12 19:00
17. „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 6:8
4   D RESZKA Jakub Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 4:11) ⇑
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
3:1 (11:7, 11:4, 12:14, 11:7) ⇓
10   C GŁĄB Damian Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
13   B WOJAS Bartłomiej Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (15:17, 11:9, 4:11, 11:5, 3:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
52. MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
4   D KONSTANTYN Paweł Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:5, 9:11) ⇓
9   D KONSTANTYN Paweł Y KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
14   D KONSTANTYN Paweł X RAPUTA Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2018-12-19 18:00
47. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 10:12, 9:11) ⇑
6   B BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
X KONSTANTYN Paweł
ZAJĄC Jacek
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
10   C OLCZAK Mariusz Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 7:11, 11:8) ⇓
13   B BOGACZ Wojciech Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:5, 3:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 16:00
57. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7
4   D GĄSIOR Natalia Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:5, 11:8, 7:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:7, 8:11) ⇑
10   C SZTWIERTNIA Ilona Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 6:11, 11:5) ⇓
13   B ZAJĄC Anna Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2019-01-15 17:30
31. UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków 8:6
4   D DUDZIAK Damian Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:9, 11:2, 5:11, 9:11, 10:12) ⇑
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:4, 11:4, 9:11, 14:12) ⇓
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (8:11, 13:11, 7:11, 12:10, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 11:00
64. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12
1   A DOMITER Julia W KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
BĄCIO Konrad
X WIERZBIŃSKI Marcin
KONSTANTYN Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B GOLONKA Filip W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:30
68. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 5:9
4   D OBROCHTA Piotr Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:9, 7:11, 12:14, 11:4, 11:7) ⇓
6   B MAGULSKI Damian
TABOR Janusz
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
3:1 (12:10, 8:11, 14:12, 13:11) ⇓
10   C SOBCZAK Krzysztof Z KONSTANTYN Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 8:11) ⇑
13   B TABOR Janusz Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 13:00 ⇨ 2019-03-23 14:30
72. MKS KSOS Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11
4   D KONSTANTYN Paweł Z DUDZIAK Damian 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇑
6   B KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 4:11) ⇓
9   D KONSTANTYN Paweł Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (13:11, 13:11, 8:11, 11:6) ⇑
14   D KONSTANTYN Paweł X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:9, 7:11, 11:6, 9:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 13:00 ⇨ 2019-04-12 18:00
78. MKS KSOS Kraków - „Siemacha” Kraków 7:7
4   D KONSTANTYN Paweł Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
6   B KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
X WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:9, 8:11) ⇓
9   D KONSTANTYN Paweł Y RESZKA Jakub 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:6) ⇑
14   D KONSTANTYN Paweł X KUĆ Grzegorz 3:1 (11:4, 11:4, 10:12, 16:14) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 19:00
80. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 8:6
4   D KLUZEK Sławomir Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (15:13, 11:5, 7:11, 4:11, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
1887 KRUPA Cezary 1992
1671 KUĆ Grzegorz 2004
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
829 PELCZAR Dawid 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
265 TATARCZUCH Marek 1974
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
1063 ŻYDEK Sławomir 1977