Marcin Wierzbiński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00
4. MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
GALA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
ZAJĄC Jacek
0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
7   A GOŁDA Gabriel X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
14   D JURZAK Łukasz X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 13:00
9. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X OBROCHTA Paweł
MAGULSKI Damian
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇓
12   C WIERZBIŃSKI Marcin W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
1224 ANTECKI Patryk 2003
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1449 BARTNICKI Jakub 2004
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1393 FILEK Maciej 2000
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
658 GARYCKI Adrian 1996
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
973 KAJTA Józef 1983
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
600 KOZIOŁ Sandra 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
607 OJCZYK Jakub 1999
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
926 POTOCKI Adam 1975
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1850 ROBAK Wiktor 2002
634 ROSIEK Kamil 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1494 RUTANA Adam 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
84 SŁOMKA Dominik 1997
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1373 SOKAL Piotr 1986
611 SOPATA Jakub 2000
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
934 SUDY Artur 1975
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
631 WOLANIN Grzegorz 1999
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994