Dawid Kosmal
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00 ⇨ 2018-11-05 17:00
10. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 12:2
2   B KOSMAL Dawid X BODNAR Michał 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:3) ⇑
5   A KOSMAL Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:1 (14:12, 11:7, 11:13, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
824 CYRNEK Piotr 1995
687 CZYRNEK Jakub 1998
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
908 GÓRECKI Wojciech 2002
481 GRUCA Marek 1978
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
901 KIEŁBASA Józef 1972
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
407 MICHALEC Agata 1992
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
891 MISZCZYK Łukasz 1993
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1145 SABURA Konrad 1996
918 SAŁEK Piotr 1977
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
1944 SEROKA Szymon 2001
2221 SKŁADOŃ Piotr 1988
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2203 SPOREK Mariusz 1970
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1019 TWARÓG Mateusz 2000
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
1060 ZAJĄC Jacek 2000
920 ZAJĄC Wacław 1960
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990