Damian Dąbrowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2392 BUCH Marcin 1969
953 BURNETKO Arkadiusz 1996
447 BZOWY Sławomir 1951
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1920 CNOTA Jakub 2002
79 DAŃDA Krzysztof 1969
704 DZIADEK Dominik 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
658 GARYCKI Adrian 1996
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
63 GROMADA Arkadiusz 1998
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2537 KOLIŃSKI Paweł 2001
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
889 KORCZAK Damian 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2000 KUC Leszek 1970
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
635 KWEK Aleksander 1970
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1824 NOWAK Jakub 2007
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
951 PIETRZYK Marcin 1990
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
207 PODSIADŁO Dominik 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
719 ROSPOND Piotr 1989
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1494 RUTANA Adam 1981
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
2678 STROJEK Arkadiusz 1976
1898 STROJEK Karol 2004
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1702 WALCZAK Wojciech 1960
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994