Jan Szerocki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
2. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7
2   B SZEROCKI Jan X GAJ Milena 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇑
6   B SZEROCKI Jan
KOŁODZIEJSKI Michał
X GAJ Milena
PERZ Izabela
2:3 (9:11, 12:10, 11:6, 3:11, 8:11) ⇓
8   B SZEROCKI Jan W PILCH Aleksander 3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 14:12) ⇑
13   B SZEROCKI Jan Z MIERNIK Jan 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00
7. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
2   B PORĘBSKI Marcin X SZEROCKI Jan 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
X SZEROCKI Jan
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇑
7   A KOHUTEK Konrad X SZEROCKI Jan 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
14   D PEREK Robert X SZEROCKI Jan 3:1 (4:11, 11:9, 11:4, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 16:00 ⇨ 2019-11-03 16:00
35. KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
1   A URBAN Piotr W SZEROCKI Jan 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
6   B WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
X SZEROCKI Jan
ZIELIŃSKI Andrzej
1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W SZEROCKI Jan 2:3 (11:6, 3:11, 11:8, 9:11, 7:11) ⇑
12   C LODOWSKI Janusz W SZEROCKI Jan 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
932 BAŁYS Ryszard 1968
1332 BARANEK Wiktor 1998
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1153 BODECKI Stanisław 1953
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
976 CZOPEK Filip 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1155 FIREK Ryszard 1969
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1625 GAJ Milena 2008
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
62 GAWLIK Paweł 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
651 GONET Maciej 1975
768 GONET Szymon 1999
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1786 JAŁOCHA Michał 1977
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
130 KACHEL Jan 1970
973 KAJTA Józef 1983
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
82 KISZKA Łukasz 1989
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
600 KOZIOŁ Sandra 2000
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1736 KWATER Zbigniew 1953
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
978 NOSEK Robert 1970
322 NOWACKA Dorota 1966
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
607 OJCZYK Jakub 1999
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1180 PANUŚ Jacek 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
452 PUU Aarne 1948
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
84 SŁOMKA Dominik 1997
1373 SOKAL Piotr 1986
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
934 SUDY Artur 1975
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
114 WOJTAS Tomasz 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
217 ZGUD Stanisław 1968