Adrian Piegza
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 17:00 ⇨ 2018-09-26 20:00
5. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9
1   A PIEGZA Adrian W ZHAO Ziyi 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇑
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X KORCZAK Damian
SZTWIERTNIA Ilona
1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
7   A PIEGZA Adrian X SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 10:12) ⇓
11   A PIEGZA Adrian Y KORCZAK Damian 3:2 (11:7, 6:11, 4:11, 11:3, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 19:00
12. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
1   A ZALEWSKI Krzysztof W PIEGZA Adrian 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 3:11) ⇑
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B BIAŁY Sebastian W PIEGZA Adrian 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇑
12   C KLUZEK Sławomir W PIEGZA Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 20:30
13. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A PIEGZA Adrian W GDULA Adam 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇓
5   A PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 7:11, 12:10) ⇑
7   A PIEGZA Adrian X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y NALEPA Maciej 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00
20. ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
1   A KUŹNIK Grzegorz W PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 2:11) ⇑
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:9) ⇓
8   B RACZEK Marcin W PIEGZA Adrian 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
12   C PIETRZAK Antoni W PIEGZA Adrian 2:3 (11:3, 9:11, 11:9, 9:11, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
42. MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
2   B RADEK Arkadiusz X PIEGZA Adrian 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) ⇑
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:8) ⇓
7   A PEREK Nikodem X PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇑
14   D WIERZBIŃSKI Marcin X PIEGZA Adrian 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:00
54. GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
2   B NOWAK Marcin X PIEGZA Adrian 2:3 (11:13, 7:11, 13:11, 13:11, 6:11) ⇑
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A GAŁUSZKA Mateusz X PIEGZA Adrian 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 9:11) ⇑
14   D MÓL Marcin X PIEGZA Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 14:00 ⇨ 2018-12-21 19:00
34. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
4   D GALA Bartłomiej Z PIEGZA Adrian 0:3 (9:11, 11:13, 8:11) ⇑
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:7) ⇓
10   C JURZAK Łukasz Z PIEGZA Adrian 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PIEGZA Adrian 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 17:00 ⇨ 2019-01-12 16:00
48. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0
1   A PIEGZA Adrian W DOMITER Julia 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
5   A MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
W DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
7   A PIEGZA Adrian X MENSFELD Natalia 3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:2) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y BĄCIO Konrad 3:0 (11:5, 12:10, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 18:00
60. KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 10:4
3   C PIEGZA Adrian Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:3, 12:10, 11:4) ⇑
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W RESZKA Jakub
GRATKOWSKI Jacek
3:2 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 11:9) ⇑
10   C PIEGZA Adrian Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇑
12   C PIEGZA Adrian W RESZKA Jakub 3:1 (12:10, 5:11, 11:5, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 17:00 ⇨ 2019-01-19 16:00
27. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
1   A PIEGZA Adrian W SOBCZAK Krzysztof 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) ⇑
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) ⇓
7   A PIEGZA Adrian X MATUSIAK Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11) ⇓
11   A PIEGZA Adrian Y OBROCHTA Piotr 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 18:30
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
1   A PIEGZA Adrian W BOGACZ Wojciech 3:2 (1:11, 6:11, 11:6, 13:11, 11:7) ⇑
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 15:17) ⇓
7   A PIEGZA Adrian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:00
82. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8
2   B SKUBA Emilia X PIEGZA Adrian 2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 12:10, 9:11) ⇑
5   A SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
7   A SZTWIERTNIA Ilona X PIEGZA Adrian 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:9) ⇓
14   D ZAJĄC Anna X PIEGZA Adrian 2:3 (7:11, 11:7, 11:13, 11:9, 9:11) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 16:00 ⇨ 2019-03-23 11:30
85. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z PIEGZA Adrian 1:3 (5:11, 11:4, 9:11, 3:11) ⇑
6   B OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
X PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 9:11) ⇑
10   C OLCZAK Mariusz Z PIEGZA Adrian 3:0 (13:11, 11:9, 11:9) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z PIEGZA Adrian 2:3 (6:11, 13:11, 7:11, 11:8, 12:14) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-31 17:00
88. KS „Podwawelski” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2
1   A PIEGZA Adrian W MÓL Marcin 3:1 (4:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
5   A PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
W MÓL Marcin
URBAN Mariusz
3:0 (14:12, 12:10, 11:6) ⇑
7   A PIEGZA Adrian X URBAN Mariusz 3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:6) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:7) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-07 17:00 ⇨ 2019-04-12 19:30
91. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10
1   A PIEGZA Adrian W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:7, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
2:3 (12:10, 11:8, 12:14, 7:11, 6:11) ⇓
7   A PIEGZA Adrian X RUPA Robert 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇑
11   A PIEGZA Adrian Y JURZAK Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:5, 6:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-28 11:00 ⇨ 2019-04-14 11:00
94. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11
1   A BĄCIO Konrad W PIEGZA Adrian 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
5   A BĄCIO Konrad
KULPA Arkadiusz
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B KULPA Arkadiusz W PIEGZA Adrian 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) ⇑
12   C MENSFELD Natalia W PIEGZA Adrian 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1449 BARTNICKI Jakub 2004
2133 BĄCIO Konrad 2006
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
518 BUJAK Piotr 1960
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
976 CZOPEK Filip 2000
1381 DOMITER Julia 2004
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1393 FILEK Maciej 2000
1155 FIREK Ryszard 1969
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
658 GARYCKI Adrian 1996
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
62 GAWLIK Paweł 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
342 JURZAK Łukasz 1983
2117 KACHEL Piotr 1965
973 KAJTA Józef 1983
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
1175 KOPEĆ Jan 1951
889 KORCZAK Damian 2003
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
653 KULIŚ Mateusz 1995
2776 KULPA Arkadiusz 2006
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
1306 MAJDA Jarosław 1975
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
1013 OLESIŃSKI Michał 2000
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
1709 PARTYKA Ryszard 1976
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
495 PETKA Michał 1995
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
608 PIÓRECKI Piotr 1999
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1158 REJDYCH Marek 1959
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
634 ROSIEK Kamil 1998
1795 RUPA Robert 1965
1494 RUTANA Adam 1981
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
84 SŁOMKA Dominik 1997
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
311 ŚLIWA Alicja 1998
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1219 URBAN Mariusz 1997
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
631 WOLANIN Grzegorz 1999
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2361 ZHAO Ziyi 2003
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
1678 ŻYDEK Robert 2007