Paweł Zębala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 14:00
7. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11
3   C ZĘBALA Paweł Y WCISŁO Konrad 1:3 (5:11, 7:11, 14:12, 7:11) ⇓
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇓
10   C ZĘBALA Paweł Z GUZIK Aleksandra 1:3 (2:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇓
12   C ZĘBALA Paweł W MARCHEWKA Artur 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 10:12) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-20 18:00 ⇨ 2018-10-11 18:00
1. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
1   A SKRZYPEK Grzegorz W ZĘBALA Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
5   A LUHA Peter
URBAN Witold
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 3:11, 10:12) ⇑
8   B URBAN Witold W ZĘBALA Paweł 2:3 (11:4, 2:11, 7:11, 11:3, 8:11) ⇑
12   C ŚLAZYK Paweł W ZĘBALA Paweł 3:1 (4:11, 11:4, 11:5, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 16:00
13. KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
3   C LODOWSKI Janusz Y ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B LODOWSKI Janusz
BOROŃ Sławomir
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (12:10, 12:14, 2:11, 4:11) ⇑
9   D BOROŃ Sławomir Y ZĘBALA Paweł 2:3 (13:15, 4:11, 11:4, 11:7, 8:11) ⇑
11   A APOSTOŁ Paweł Y ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 14:00
19. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Rokicie” Szczytniki I 13:1
3   C ZĘBALA Paweł Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PRZEPOLSKI Dominik
SZOSTAK Michał
3:0 (13:11, 11:5, 11:7) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇑
12   C ZĘBALA Paweł W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00
25. MKS KSOS Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12
2   B MAJDAK Rafał X ZĘBALA Paweł 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇑
5   A KROKOS Bartłomiej
DIETRICH Aleksander
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
7   A PĘCZEK Mateusz X ZĘBALA Paweł 3:1 (14:16, 13:11, 11:7, 11:6) ⇓
14   D DIETRICH Aleksander X ZĘBALA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 15:30
37. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:14
3   C MRYC Henryk Y ZĘBALA Paweł 1:3 (12:10, 2:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (6:11, 3:11, 13:15) ⇑
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
11   A NOWAK Artur Y ZĘBALA Paweł 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 5:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 14:00 ⇨ 2018-12-12 19:00
43. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W SKUBA Emilia
ANDRZEJAK Kacper
3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 6:11, 11:5) ⇑
12   C ZĘBALA Paweł W ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:3) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 14:00 ⇨ 2018-12-14 19:00
31. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
3   C ZĘBALA Paweł Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:1, 11:6) ⇑
5   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
W ZAJĘCKI Paweł
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:7) ⇑
12   C ZĘBALA Paweł W KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
49. KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
2   B KRAWCZYK Kacper X ZĘBALA Paweł 2:3 (10:12, 11:5, 8:11, 11:7, 13:15) ⇑
5   A KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
7   A POROSZEWSKI Jacek X ZĘBALA Paweł 0:3 (15:17, 8:11, 9:11) ⇑
14   D SIEDLECKI Antoni X ZĘBALA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00
61. LKS „Kłos” Olkusz - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
2   B SKOTNICZNY Rafał X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:4) ⇓
7   A PACIA Bartłomiej X ZĘBALA Paweł 3:1 (11:5, 10:12, 11:2, 11:4) ⇓
14   D CHOCHÓŁ Paweł X ZĘBALA Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 14:00
67. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I 7:7
4   D ZĘBALA Paweł Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) ⇑
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇓
9   D ZĘBALA Paweł Y KALICIAK Dariusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) ⇑
14   D ZĘBALA Paweł X PARTYKA Ryszard 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 17:00
80. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
2   B ZĘBALA Paweł X PACIA Bartłomiej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:2, 11:6, 10:12, 12:10) ⇑
8   B ZĘBALA Paweł W NOWAK Kamil 0:3 (14:16, 6:11, 7:11) ⇓
13   B ZĘBALA Paweł Z ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-17 14:00 ⇨ 2019-03-10 17:00
84. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
3   C ZĘBALA Paweł Y DROZD Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) ⇑
6   B ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
X ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
3:2 (2:11, 9:11, 11:8, 11:6, 11:6) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z ŚLAZYK Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C ZĘBALA Paweł W ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:4, 11:1, 5:11, 11:6) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 18:00
85. UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
2   B GUZIK Aleksandra X ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇑
5   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:2) ⇓
7   A WCISŁO Konrad X ZĘBALA Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 16:14, 13:11) ⇓
14   D MARCHEWKA Artur X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-07 09:00
90. „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11
3   C BIESAGA Marek Y ZĘBALA Paweł 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 11:13) ⇑
9   D PALCZYŃSKI Bogdan Y ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 5:11, 4:11) ⇑
11   A WOŹNY Dariusz Y ZĘBALA Paweł 1:3 (11:7, 7:11, 1:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-28 11:00
92. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 10:4
2   B KALICIAK Dariusz X ZĘBALA Paweł 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
2:3 (12:10, 16:18, 11:6, 6:11, 7:11) ⇑
7   A NOWICKI Marek X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇓
14   D PARTYKA Ryszard X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
932 BAŁYS Ryszard 1968
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1218 CHRZAN Hubert 1999
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
1626 FILIPEK Angelika 2007
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1636 GUZIK Aleksandra 2006
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
613 KAJNIAK Kamila 1986
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
1131 KEMPA Robert 1976
82 KISZKA Łukasz 1989
1175 KOPEĆ Jan 1951
889 KORCZAK Damian 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
876 LUTY Przemysław 1996
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
2262 MLAK Michał 1983
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
2248 PALACZ Daniel 1987
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
909 PEREK Nikodem 2000
2339 PERZ Szymon 2003
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
84 SŁOMKA Dominik 1997
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
934 SUDY Artur 1975
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
893 TRULKA Zbigniew 1998
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
631 WOLANIN Grzegorz 1999
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971