Paweł Zębala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 14:00
3. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS Centrum Kraków IV 11:3
2   B ZĘBALA Paweł X STOCHEL Adam 2:3 (6:11, 11:7, 11:3, 8:11, 7:11) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W STOCHEL Adam
MAJDAK Rafał
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
8   B ZĘBALA Paweł W PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
9. TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
2   B KURDZIEL Mikołaj X ZĘBALA Paweł 1:3 (6:11, 17:19, 11:9, 9:11) ⇑
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇑
7   A BAŁUSZEK Kamil X ZĘBALA Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:5) ⇓
14   D KOPCZYK Adrian X ZĘBALA Paweł 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 14:00
21. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3
1   A ZĘBALA Paweł W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇑
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
7   A ZĘBALA Paweł X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇑
11   A ZĘBALA Paweł Y APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 15:30 ⇨ 2019-11-11 18:00
27. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
3   C KONIECZKOWICZ Dariusz Y ZĘBALA Paweł 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 10:12) ⇑
6   B BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
9   D REPTAK Grzegorz Y ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇑
11   A KUCAB Jakub Y ZĘBALA Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 1:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 14:00
33. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0
3   C ZĘBALA Paweł Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:1 (11:0, 11:6, 14:16, 11:4) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z KORDAS Konrad 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
39. LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11
4   D TRZECIAK Jacek Z ZĘBALA Paweł 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (14:16, 7:11, 11:7, 5:11) ⇑
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇑
13   B NATKANIEC Michał Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 14:00
45. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1
3   C ZĘBALA Paweł Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X KOŁODZIEJSKI Michał
KAUFMANN Damian
3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) ⇑
12   C ZĘBALA Paweł W LUHA Peter 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 14:00
50. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4
3   C ZĘBALA Paweł Y MIERNIK Jan 3:0 (15:13, 11:7, 11:6) ⇑
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇑
10   C ZĘBALA Paweł Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇑
12   C ZĘBALA Paweł W PILCH Aleksander 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 2:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
55. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:9
4   D PORĘBSKI Marcin Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 4:11, 8:11) ⇑
10   C KMIEĆ Paweł Z ZĘBALA Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇓
13   B PEREK Robert Z ZĘBALA Paweł 2:3 (4:11, 11:7, 11:3, 7:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 09:00
62. „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 4:10
2   B WALA Tomasz X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇓
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (17:15, 11:7, 11:13, 9:11, 6:11) ⇑
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X ZĘBALA Paweł 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 14:00 ⇨ 2020-02-16 13:00
1. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 5:9
2   B ZĘBALA Paweł X KUCHARSKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇑
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
1:3 (8:11, 12:10, 10:12, 9:11) ⇓
8   B ZĘBALA Paweł W ZIMNICKI Tomasz 2:3 (14:12, 5:11, 4:11, 11:7, 13:15) ⇓
13   B ZĘBALA Paweł Z MARCHEWKA Artur 3:0 (11:2, 13:11, 15:13) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-07 11:00
6. PKS „Porta” Kraków II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
1   A KUTYŁA Dawid W ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 17:15, 9:11) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇑
8   B MAŚLONG Mirosław W ZĘBALA Paweł 3:1 (13:11, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
12   C KALICIAK Dariusz W ZĘBALA Paweł 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
878 ARENDARSKI Michał 1992
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
932 BAŁYS Ryszard 1968
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1218 CHRZAN Hubert 1999
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
1626 FILIPEK Angelika 2007
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1636 GUZIK Aleksandra 2006
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
613 KAJNIAK Kamila 1986
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
2928 KAUFMANN Damian 2004
1131 KEMPA Robert 1976
82 KISZKA Łukasz 1989
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
239 KOPCZYK Adrian 1991
1175 KOPEĆ Jan 1951
889 KORCZAK Damian 2003
2595 KORDAS Konrad 1987
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
568 KRZYK Bartosz 1991
588 KUBIC Marcin 1996
2812 KUCAB Jakub 2003
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
876 LUTY Przemysław 1996
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
2262 MLAK Michał 1983
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
2248 PALACZ Daniel 1987
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
2339 PERZ Szymon 2003
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2550 PILCH Aleksander 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1777 ROJEK Mateusz 1993
586 ROJKOWSKI Jerzy 1981
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
84 SŁOMKA Dominik 1997
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
934 SUDY Artur 1975
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
893 TRULKA Zbigniew 1998
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
631 WOLANIN Grzegorz 1999
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995