Radosław Dudek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00 ⇨ 2019-09-26 20:00
1. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
3   C FURTAK Krzysztof Y DUDEK Radosław 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇓
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
3:2 (11:3, 8:11, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y DUDEK Radosław 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 8:11) ⇑
11   A DYCHTOŃ Jakub Y DUDEK Radosław 3:2 (11:7, 11:5, 9:11, 7:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
7. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
2   B DUDEK Radosław X CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
6   B NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (3:11, 11:8, 11:7, 9:11, 12:14) ⇓
8   B DUDEK Radosław W KOŁEK Maciej 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 1:11, 11:9) ⇑
13   B DUDEK Radosław Z KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:6, 0:11 krecz) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
4   D GAJEWSKA Natalia Z DUDEK Radosław 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B KOZIOŁ Sandra
CIEŚLIK Faustyna
X TABOR Marcin
DUDEK Radosław
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C ZAJĄC Anna Z DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z DUDEK Radosław 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
19. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
4   D DUDEK Radosław Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
6   B MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X ZIMNICKI Tomasz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 5:11) ⇓
9   D DUDEK Radosław Y TURECKI Kacper 3:1 (8:11, 11:6, 13:11, 12:10) ⇑
14   D DUDEK Radosław X KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
3   C BODNAR Michał Y DUDEK Radosław 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 6:11) ⇑
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇑
9   D GALA Dawid Y DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 3:11, 11:13) ⇑
11   A OSTANEK Michał Y DUDEK Radosław 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 15:30
37. „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
3   C BOLEK Łukasz Y DUDEK Radosław 0:3 (14:16, 3:11, 4:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 12:10) ⇓
9   D CNOTA Jakub Y DUDEK Radosław 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) ⇑
11   A GŁĄB Damian Y DUDEK Radosław 2:3 (9:11, 8:11, 12:10, 11:5, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 12:00
43. MKS KSOS Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11
1   A RADEK Arkadiusz W DUDEK Radosław 0:3 (3:11, 3:11, 2:11) ⇑
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
1:3 (13:11, 7:11, 6:11, 6:11) ⇑
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W DUDEK Radosław 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
12   C ROBAK Wiktor W DUDEK Radosław 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
1   A DUDEK Radosław W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇑
7   A DUDEK Radosław X PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:14, 11:7, 9:11, 11:4, 11:7) ⇑
11   A DUDEK Radosław Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
824 CYRNEK Piotr 1995
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
402 DUDA Tomasz 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
713 GARB Aleksandra 2001
633 GŁĄB Damian 1989
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
12 JANIK Bartosz 1988
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
421 KRUCZEK Janusz 1960
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
1782 MROCZEK Adrian 1997
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
45 OBROCHTA Paweł 1981
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1411 ROBAK Mateusz 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1984 RYBAK Mykhailo 1991
862 SARNA Ryszard 1962
797 SARNIK Grzegorz 1991
1958 SAS Kamil 2001
815 SAWA Bartosz 1992
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
29 TALAR Paweł 1971
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1960 WIĄCEK Jakub 2002
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002