Radosław Dudek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
402 DUDA Tomasz 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
713 GARB Aleksandra 2001
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
421 KRUCZEK Janusz 1960
523 KUZIO Waldemar 1977
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
45 OBROCHTA Paweł 1981
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
148 PIETRZAK Antoni 1998
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1984 RYBAK Mykhailo 1991
862 SARNA Ryszard 1962
797 SARNIK Grzegorz 1991
1958 SAS Kamil 2001
815 SAWA Bartosz 1992
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1 UTYLSKI Filip 1982
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1960 WIĄCEK Jakub 2002
795 WŁODYKA Paweł 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977