Albert Golonka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
824 CYRNEK Piotr 1995
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
969 GÓRKA Michał 1989
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
901 KIEŁBASA Józef 1972
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
843 KLESZCZ Marcin 1986
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
262 KOSMAL Kinga 1999
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
842 MIRUS Paweł 1989
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
514 OSTANEK Michał 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
695 PETKA Krzysztof 1999
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
862 SARNA Ryszard 1962
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
9 TALAR Konrad 1991
480 TOKARZ Adam 1964
251 URBAŃSKI Adam 1950
224 WALICZEK Wojciech 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
795 WŁODYKA Paweł 1983
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
834 WRÓBEL Robert 1973
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990