Jakub Pietrańczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00
4. MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
GALA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
ZAJĄC Jacek
0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W UTYLSKI Filip 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 9:11) ⇓
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PEREK Nikodem 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
7. LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 2:12
1   A ŁOCHAŃSKI Seweryn W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) ⇑
5   A SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
W PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
8   B BIZOŃ Stefan W PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:5, 13:11, 2:11, 6:11, 8:11) ⇑
12   C SKRZYPIEC Dawid W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (2:11, 5:11, 11:5, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 16:00
16. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
2   B SZTWIERTNIA Ilona X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (10:12, 9:11, 11:7, 11:9, 6:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W PIETRAŃCZYK Jakub
BODNAR Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇓
7   A ZHAO Ziyi X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:2, 11:5, 12:10) ⇓
14   D GĄSIOR Natalia X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 15:13) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
210 DUDZIAK Damian 1995
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
100 KACHEL Mateusz 1996
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
1020 PIECHNIK Dawid 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1891 SKUBA Emilia 2005
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986