Ryszard Sarna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: UKS „Polfin” Oświęcim
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
414 KAPIK Krzysztof 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
262 KOSMAL Kinga 1999
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
190 LECH Sylwester 1998
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
1447 MITORAJ Paweł 2000
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1096 NALEPA Maciej 1973
378 NOSAL Mirosław 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
695 PETKA Krzysztof 1999
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
904 PYZIAK Łukasz 1988
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986