Numer zawodnika: | 858 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1978 |
Przynależność klubowa: | TKS „Opoka” Trzebinia |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 618 |
Numer licencji okres.: | 8963 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-11-12 16:00 25. TKS Opoka Trzebinia - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8 |
|||||||
9 | D | DŁUGAJ Rafał | Y | JASTRZĘBSKI Dawid | 3:0 (11:2, 11:7, 12:10) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | BŁOCHO Przemysław | 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 2:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2023-11-23 18:00 39. TKS Opoka Trzebinia - MKS Skawa Wadowice 5:9 |
|||||||
2 | B | DŁUGAJ Rafał | X | ŻOŁYNIAK Hubert | 2:3 (8:11, 11:4, 11:3, 13:15, 8:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
JURZAK Łukasz RACZEK Marcin |
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00 53. TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
4 | D | DŁUGAJ Rafał | Z | NAGEL Kacper | 1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 7:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | ||
9 | D | DŁUGAJ Rafał | Y | GNIADEK Piotr | 0:3 (9:11, 11:13, 6:11) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | GARB Aleksandra | 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
4 | D | DŁUGAJ Rafał | Z | KARIMOV Artur | 2:3 (11:9, 1:11, 11:5, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 11:2, 1:11) | ||
9 | D | DŁUGAJ Rafał | Y | SMUGA Mariusz | 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 12:00 ⇨ 2024-01-14 13:00 46. MKS Radość Gorlice - TKS Opoka Trzebinia 7:7 |
|||||||
4 | D | GAŁUSZKA Mateusz | Z | DŁUGAJ Rafał | 3:2 (11:2, 6:11, 3:11, 11:8, 13:11) | ||
5 | A |
PUSZKARIOW Konstantyn GAŁUSZKA Mateusz |
W |
KOPCZYK Adrian DŁUGAJ Rafał |
3:1 (11:4, 11:6, 6:11, 11:7) | ||
10 | C | PUSZKARIOW Konstantyn | Z | DŁUGAJ Rafał | 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:6) | ||
13 | B | NOWAK Marcin | Z | DŁUGAJ Rafał | 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 7:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 16:00 65. LKS Victoria Nidek - TKS Opoka Trzebinia 6:8 |
|||||||
4 | D | HOLCMAN Tomasz | Z | DŁUGAJ Rafał | 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
5 | A |
GAJDA Rafał MUCHA Daniel |
W |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 12:10) | ||
10 | C | MUCHA Daniel | Z | DŁUGAJ Rafał | 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) | ||
13 | B | GAJDA Rafał | Z | DŁUGAJ Rafał | 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 8:11) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 17:30 83. LZS Solidarni Mędrzechów - TKS Opoka Trzebinia 6:8 |
|||||||
2 | B | OGORZELEC Łukasz | X | DŁUGAJ Rafał | 3:2 (11:3, 4:11, 10:12, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
BŁOCHO Przemysław ZIMOWSKI Mateusz |
W |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
3:2 (11:5, 8:11, 7:11, 12:10, 11:5) | ||
7 | A | BŁOCHO Przemysław | X | DŁUGAJ Rafał | 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 87. TKS Opoka Trzebinia - MKS Centrum Kraków 9:5 |
|||||||
4 | D | DŁUGAJ Rafał | Z | BOBER Rafał | 3:0 (11:6, 11:8, 11:1) | ||
6 | B |
KOPCZYK Adrian DŁUGAJ Rafał |
X |
KUBIC Marcin BOBER Rafał |
3:2 (11:5, 6:11, 3:11, 11:6, 11:8) | ||
9 | D | DŁUGAJ Rafał | Y | RADEK Arkadiusz | 2:3 (3:11, 11:4, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | KUBIC Marcin | 3:2 (11:1, 11:6, 6:11, 4:11, 11:5) |