Jakub Czyszczoń
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1993-09-06
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 17:00 ⇨ 2017-09-20 18:00
11. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (12:14, 6:11, 3:11) ⇓
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 15:13) ⇑
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y GAIK Krystian 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 14:12) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 16:00 ⇨ 2017-10-15 11:00
15. ULKS „Lachowice” - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
3 1 B RACZEK Marcin Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (6:11, 11:4, 6:11, 7:11) ⇑
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
7 1 A PNIACZEK Dominik Y CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 12:14) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 17:00 ⇨ 2017-10-24 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y DUDZIAK Damian 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:6) ⇑
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (10:12, 11:7, 13:11, 11:4) ⇑
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X OSTANEK Michał 3:2 (12:10, 9:11, 11:1, 7:11, 11:6) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-29 11:00
28. UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
3 1 B KOCIUBA Filip Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 4:11) ⇑
6 2 C OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (7:11, 14:12, 8:11, 3:11) ⇑
7 1 A KOPCZYK Hubert Y CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 14:00 ⇨ 2017-11-18 11:00
2. PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Gorce” Nowy Targ 8:2
1 1 A CYRNEK Piotr X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
6 2 C MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇓
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-18 15:00
40. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
3 1 B SAWA Bartosz Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 5:11) ⇑
6 2 C SAWA Bartosz
BOROWIAK Krzysztof
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
7 1 A BLAT Piotr Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (9:11, 11:13, 12:10, 8:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 11:00
53. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8
3 1 B OBROCHTA Paweł Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) ⇑
7 1 A MADZULA Paweł Y CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 17:00 ⇨ 2017-12-17 16:00
45. KS „Gorce” Nowy Targ - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:0
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y STĄPOR Rafał 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 14:12) ⇑
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X KLOCEK Kamil 3:1 (14:12, 6:11, 11:6, 11:7) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 17:00
66. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9
1 1 A DUDEK Radosław X CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:7) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (7:11, 11:3, 8:11, 11:5, 9:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-19 18:00
67. KS „Bronowianka” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (13:11, 11:8, 13:11) ⇓
6 2 C OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (15:13, 5:11, 11:5, 3:11, 10:12) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 17:00 ⇨ 2018-01-21 17:00
56. KS „Gorce” Nowy Targ - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 7:3
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X PELCZAR Dawid 3:1 (11:4, 2:11, 11:1, 11:6) ⇑
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:2 (11:5, 11:4, 11:13, 4:11, 11:5) ⇑
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y JURCZAK Michał 0:3 (12:14, 10:12, 7:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 17:00 ⇨ 2018-01-23 18:00
78. KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (2:11, 4:11, 13:11, 9:11) ⇓
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W STRZAŁKA Marek
JANIK Tomasz
3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:4) ⇑
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y CHYC Tomasz 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-17 17:00
100. KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 7:3
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X OSIKA Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
3:1 (11:2, 11:5, 8:11, 11:9) ⇑
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:2 (8:11, 14:12, 11:9, 9:11, 14:12) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-10 11:00 ⇨ 2018-03-18 18:30
96. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
6 2 C GAIK Krystian
KOSMAL Dawid
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (8:11, 6:11, 15:13, 9:11) ⇑
9 1 B KOSMAL Dawid X CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:9, 2:11, 12:10, 20:18) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-10 16:00 ⇨ 2018-04-13 20:40
93. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (11:1, 8:11, 7:11, 11:3, 7:11) ⇑
6 2 C PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 7:11, 4:11) ⇑
9 1 B CHYC Tomasz X CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (11:5, 7:11, 10:12, 11:7, 11:5) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-08 16:00 ⇨ 2018-04-14 17:30
101. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
3 1 B JURCZAK Michał Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) ⇓
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
2:3 (8:11, 11:3, 11:9, 12:14, 7:11) ⇑
7 1 A WIŚNIEWSKI Karol Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:4, 11:5) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-21 17:00 ⇨ 2018-04-29 18:00
106. KS „Gorce” Nowy Targ - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇓
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
1:3 (6:11, 12:14, 12:10, 6:11) ⇓
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X CYRNEK Piotr 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
813 BLAT Piotr 1967
796 BRODA Jacek 1975
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
858 DŁUGAJ Rafał 1978
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
835 HADUCH Mariusz 1966
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
847 MĘDREK Bartosz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
826 NIEMIEC Rafał 1995
45 OBROCHTA Paweł 1981
859 OLEŚ Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
829 PELCZAR Dawid 1998
139 PNIACZEK Dominik 1999
827 POJNAR Michał 1994
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
836 SOBOTA Andrzej 1966
1965 STĄPOR Rafał 1999
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
280 TWARÓG Mariusz 1997
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996