Hubert Żołyniak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: PKS „Kolping” Jarosław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1040 BURKACKI Mateusz 1991
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
1946 DZIUBA Patryk 2003
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
48 GIZA Bartosz 1996
835 HADUCH Mariusz 1966
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
364 KLOCEK Tomasz 1993
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1029 KOPCZYK Hubert 1998
2443 KRUKAR Piotr 2003
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
646 LIS Daniel 1999
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
826 NIEMIEC Rafał 1995
801 NOWAK Gracjan 1980
2201 OLBRYCHT Michał 2004
859 OLEŚ Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
829 PELCZAR Dawid 1998
139 PNIACZEK Dominik 1999
827 POJNAR Michał 1994
629 RACZEK Marcin 1978
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1944 SEROKA Szymon 2001
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
280 TWARÓG Mariusz 1997
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
114 WOJTAS Tomasz 1983
834 WRÓBEL Robert 1973
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999