Jacek Flaumenhaft
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1976-02-23
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00
3. UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) ⇑
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
0:3 (9:11, 7:11, 12:14) ⇑
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 16:00
10. LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” 7:3
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y RACZEK Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) ⇑
6 2 C NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇓
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 16:00
16. UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8
3 1 B OSTANEK Michał Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
2:3 (11:13, 11:2, 11:9, 2:11, 6:11) ⇑
7 1 A DUDZIAK Damian Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 14:00
21. LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y KOCIUBA Filip 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) ⇑
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
0:3 (7:11, 11:13, 8:11) ⇓
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X OLBRYCHT Michał 3:1 (11:3, 11:6, 10:12, 11:6) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-04 16:00
33. LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y BOROWIAK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:9) ⇑
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W BOROWIAK Krzysztof
SALAMON Paweł
3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X SAWA Bartosz 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-19 14:00
41. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6
3 1 B KLOCEK Kamil Y FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:8, 6:11, 11:2, 8:11, 9:11) ⇑
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 15:13) ⇓
7 1 A STĄPOR Rafał Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-11-25 16:00
44. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y OBROCHTA Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:1 (11:7, 12:10, 12:14, 11:5) ⇑
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X MADZULA Paweł 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-03 16:00
54. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2
1 1 A PELCZAR Dawid X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇓
9 1 B JURCZAK Michał X FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 15:13) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-13 17:00
66. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y KLAG Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 6:11) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (7:11, 11:3, 8:11, 11:5, 9:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 15:00 ⇨ 2018-01-14 17:00
55. KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2
3 1 B KUZMENKO Hrihorii Y FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 6:11, 11:6) ⇓
6 2 C OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:6) ⇓
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00 ⇨ 2018-01-21 11:00
77. LUKS „Galux” Skrzyszów - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y CYRNEK Piotr 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) ⇓
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 2:11, 4:11) ⇓
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 10:12) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 17:30
68. „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2
3 1 B CHYC Tomasz Y FLAUMENHAFT Jacek 3:0 (11:6, 13:11, 11:7) ⇓
5 1 A BIAŁCZYK Łukasz
PETKA Krzysztof
X FLAUMENHAFT Jacek
DUDEK Radosław
3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇓
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:8, 11:5, 2:11, 11:5) ⇓
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00
115. LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
5 1 A GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
X OSTANEK Michał
ZAKRZYŃSKI Dominik
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y OSTANEK Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:6) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 15:00 ⇨ 2018-04-07 14:00
111. AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
3 1 B KIEŁT Dawid Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 3:11) ⇑
5 1 A IWANIUCH Rafał
BOROWIAK Krzysztof
X GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
7 1 A IWANIUCH Rafał Y FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 11:4, 8:11) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 11:00
120. UKS TKKF MOSiR Dukla - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4
3 1 B GAŁUSZKA Jacek Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 10:12) ⇑
7 1 A OLBRYCHT Michał Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-21 16:00
123. LUKS „Galux” Skrzyszów - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:5
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X STĄPOR Rafał 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:7) ⇑
5 1 A MLECZKO Radosław
FLAUMENHAFT Jacek
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 11:13) ⇓
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y KLOCEK Kamil 3:2 (7:11, 11:2, 8:11, 16:14, 17:15) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-12 14:00
127. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3
1 1 A MADZULA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 14:16, 2:11) ⇑
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MLECZKO Radosław
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
9 1 B OBROCHTA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:9, 10:12) ⇑
2M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-10 16:00 ⇨ 2018-05-13 16:00
108. ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5
1 1 A SURMA Krzysztof X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X TABOR Marcin
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 11:6) ⇓
9 1 B RACZEK Marcin X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
843 KLESZCZ Marcin 1986
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1285 KWATER Dominik 1977
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
842 MIRUS Paweł 1989
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
45 OBROCHTA Paweł 1981
2201 OLBRYCHT Michał 2004
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
1947 PAŚKO Karol 1985
829 PELCZAR Dawid 1998
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
344 ROZUM Dawid 1998
815 SAWA Bartosz 1992
1965 STĄPOR Rafał 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
53 TERLECKI Mirosław 1965
49 UTYLSKI Rafał 1983
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
834 WRÓBEL Robert 1973
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996