Michał Piąstka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 10:30 ⇨ 2018-09-28 18:30
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3
1   A PIĄSTKA Michał W DYMEK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇑
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇑
7   A PIĄSTKA Michał X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇑
11   A PIĄSTKA Michał Y BIEL Jakub 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
9. KTS „Victoria” Spytkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0:14
1   A BOBAK Piotr W PIĄSTKA Michał 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 10:12, 3:11) ⇑
8   B BOBAK Jacek W PIĄSTKA Michał 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
12   C OCHMAN Michał W PIĄSTKA Michał 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
15. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6
1   A DUDZIAK Damian W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:2 (13:11, 11:7, 8:11, 9:11, 13:11) ⇓
8   B CZYŻYCKI Bogdan W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
12   C STALMACH Zbigniew W PIĄSTKA Michał 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:30
21. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 11:3
1   A PIĄSTKA Michał W MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:9) ⇑
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
JANUŚ Karolina
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
7   A PIĄSTKA Michał X KRUPA Cezary 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00
27. MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
1   A PACYNA Dariusz W PIĄSTKA Michał 2:3 (16:14, 8:11, 12:10, 11:13, 7:11) ⇑
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) ⇑
8   B ZAJĄC Jacek W PIĄSTKA Michał 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 6:11, 11:3) ⇓
12   C ROBAK Wiktor W PIĄSTKA Michał 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1449 BARTNICKI Jakub 2004
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
48 GIZA Bartosz 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1322 GNIADEK Michał 2003
558 GODYŃ Piotr 1990
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
542 HOMOLA Piotr 1975
541 JANIK Angelika 2000
595 JARASZ Damian 1985
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
1248 KCIUK Eryk 1999
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
626 KLIMAS Łukasz 1983
176 KLIMCZAK Marek 1965
563 KLOCEK Mariusz 1996
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
227 KRÓL Maciej 1972
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
881 LASAK Robert 1980
1320 LEBIEST Wojciech 1975
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
215 LEŚNIAK Damian 1994
939 LEWICKI Piotr 1969
559 LIPKA Konrad 1994
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
378 NOSAL Mirosław 1977
928 NOWORYTA Anna 1981
45 OBROCHTA Paweł 1981
2491 OCHMAN Michał 1987
674 OLESIAK Grzegorz 1999
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
627 POJNAR Marcin 1991
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
719 ROSPOND Piotr 1989
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
956 WÓJCIK Albert 1947
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
562 ZAWADZKI Patryk 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986