Tomasz Janik
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1979-07-02
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-09-23 16:00
12. „Witmar-Podwawelski” Kraków - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10
3 1 B JANIK Tomasz Y CYRNEK Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇓
6 2 C JANIK Angelika
JANIK Tomasz
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (2:11, 8:11, 4:11) ⇓
9 1 B JANIK Tomasz X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-09-30 11:00
14. UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
2 2 C KOSMAL Dawid W JANIK Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 2:11) ⇑
6 2 C GAIK Krystian
ROZUM Dawid
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
10 2 D ROZUM Dawid W JANIK Tomasz 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-16 16:00 ⇨ 2017-10-18 20:00
1. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 5:5
2 2 C JANIK Tomasz W OSIKA Sławomir 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇓
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (5:11, 11:4, 11:13, 11:9, 10:12) ⇓
8 2 C JANIK Tomasz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (12:10, 11:3, 10:12, 11:9) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-05 17:00
34. „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-10-28 16:00 ⇨ 2017-11-07 18:00
27. UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z JANIK Tomasz 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11) ⇑
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇑
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z JANIK Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 16:00 ⇨ 2017-11-24 21:15
23. „Witmar-Podwawelski” Kraków - ULKS „Lachowice” 9:1
2 2 C JANIK Tomasz W SURMA Krzysztof 3:1 (11:6, 11:13, 11:7, 11:7) ⇑
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
8 2 C JANIK Tomasz Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-02 15:00
52. KTS GOSiR Krościenko Wyżne - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
2 2 C SEROKA Szymon W JANIK Tomasz 2:3 (11:4, 6:11, 11:9, 7:11, 11:13) ⇑
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇑
10 2 D TOMOŃ Grzegorz W JANIK Tomasz 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 18:00
65. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z JANIK Tomasz 1:3 (13:15, 11:8, 14:16, 7:11) ⇑
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
3:0 (11:3, 12:10, 11:9) ⇓
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z JANIK Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-21 17:30
68. „Witmar-Podwawelski” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2
2 2 C JANIK Tomasz W GALUS Mateusz 3:1 (11:5, 13:15, 11:3, 11:9) ⇑
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W MLECZKO Radosław
GALUS Mateusz
3:1 (11:3, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
8 2 C JANIK Tomasz Z MLECZKO Radosław 2:3 (5:11, 15:13, 11:7, 9:11, 4:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 17:00 ⇨ 2018-01-23 18:00
78. KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
4 2 D KOLASA Szymon Z JANIK Tomasz 2:3 (6:11, 11:6, 11:6, 7:11, 9:11) ⇑
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W STRZAŁKA Marek
JANIK Tomasz
3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:4) ⇓
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z JANIK Tomasz 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-10 14:00
97. PKS „Kolping” Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 8:2
2 2 C CZERNIK Mateusz W JANIK Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇓
6 2 C DZIUKIEWICZ Kamil
CZERNIK Mateusz
W PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
3:0 (11:7, 12:10, 11:7) ⇓
10 2 D DZIUKIEWICZ Kamil W JANIK Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-17 16:00
98. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8
2 2 C JANIK Tomasz W KRUKAR Piotr 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 17:15, 11:8) ⇑
6 2 C PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
W ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
8 2 C JANIK Tomasz Z ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 5:11) ⇓
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-10 16:00 ⇨ 2018-04-13 20:40
93. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7
2 2 C JANIK Tomasz W KOLASA Szymon 1:3 (13:11, 12:14, 4:11, 11:13) ⇓
6 2 C PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 7:11, 4:11) ⇓
8 2 C JANIK Tomasz Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (3:11, 11:5, 11:6, 11:9) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-04-07 16:00 ⇨ 2018-04-17 16:00
103. „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 10:0
4 2 D JANIK Tomasz Z GAIK Krystian 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇑
5 1 A CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
X MICHALCZYK Jakub
KOSMAL Dawid
3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 11:7) ⇑
10 2 D JANIK Tomasz W ROZUM Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
2M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-22 15:00
105. KS „Bronowianka” Kraków - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4
4 2 D KNAGA Łukasz Z JANIK Tomasz 2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 9:11, 8:11) ⇑
5 1 A GÓRECKI Wojciech
OSIKA Sławomir
X CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
3:0 (11:5, 12:10, 11:4) ⇓
8 2 C BOGACZ Wojciech Z JANIK Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
1292 BOGACZ Wojciech 2004
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
812 IWANIUCH Rafał 1987
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
855 KĄDZIELA Marek 1982
814 KIEŁT Dawid 1991
852 KIERSKI Mikołaj 1992
843 KLESZCZ Marcin 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
842 MIRUS Paweł 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
826 NIEMIEC Rafał 1995
1033 OSIKA Sławomir 1990
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
807 PODSIADŁO Maciej 1989
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
1944 SEROKA Szymon 2001
857 SUCHECKI Wacław 1968
98 SURMA Krzysztof 1981
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
49 UTYLSKI Rafał 1983
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
114 WOJTAS Tomasz 1983
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977