Tomasz Zimnicki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
175 DANAJ Patrycja 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
522 DZIADEK Konrad 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
572 GARYCKI Andrzej 1961
62 GAWLIK Paweł 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1322 GNIADEK Michał 2003
558 GODYŃ Piotr 1990
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
542 HOMOLA Piotr 1975
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
1215 KADELA Wojciech 2001
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
530 KASINA Zbigniew 1945
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
19 KIEROŃSKI Adam 1969
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
61 KOSIENIAK Maciej 1994
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
621 KUCHARSKI Bartosz 1997
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
635 KWEK Aleksander 1970
881 LASAK Robert 1980
1320 LEBIEST Wojciech 1975
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
450 MASIAK Daniel 1995
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
157 MRYC Henryk 1937
1016 NAJMAN Michał 1990
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
1441 PĘK Karolina 1998
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
574 PUCZEK Robert 1965
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
634 ROSIEK Kamil 1998
241 ROSIEK Michał 1996
719 ROSPOND Piotr 1989
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
179 RZEPECKI Sylwester 1988
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
161 STACH Sebastian 1997
539 STANKIEWICZ Tomasz 1998
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
376 TABOR Marcin 1981
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
956 WÓJCIK Albert 1947
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
562 ZAWADZKI Patryk 1994
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986