Bartosz Królikowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
2. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
3   C TURECKI Kacper Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (5:11, 5:11, 11:5, 5:11) ⇑
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
9   D KUTAJ Maksymilian Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) ⇑
11   A CELARY Mateusz Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (12:14, 4:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
135 BANAŚ Jan 1967
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
1210 BOCZOŃ Mateusz 1997
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
138 BURY Mateusz 1999
162 CELARY Mateusz 1995
297 CESACZ Piotr 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
591 DUDA Marcin 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
987 DZIELSKI Robert 1971
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1322 GNIADEK Michał 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
1231 HANDZEL Weronika 2004
1017 HODUR Tomasz 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1131 KEMPA Robert 1976
19 KIEROŃSKI Adam 1969
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
980 KOLASA Dawid 1969
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2119 KROCHMAL Paweł 1987
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
137 KUBIENIEC Michał 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
618 MAROSZEK Patryk 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
312 PACH Łukasz 1991
592 PANCZAK Szymon 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
452 PUU Aarne 1948
1214 RADWAN Mikołaj 2001
149 RADWAN Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
589 RYPEL Mikołaj 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
590 STEFANIAK Paweł 1999
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
311 ŚLIWA Alicja 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1257 TROCHIM Paweł 1995
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
1228 ZIÓŁKO Albert 1999
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986