Marcin Mól
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: GSWAL „Tarasek” Grybów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
2. GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6
3   C MÓL Marcin Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
3:2 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:9) ⇑
10   C MÓL Marcin Z KUŹNIK Grzegorz 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:5) ⇑
12   C MÓL Marcin W RACZEK Marcin 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y MÓL Marcin 3:1 (13:11, 11:9, 3:11, 15:13) ⇓
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
9   D DUDZIAK Damian Y MÓL Marcin 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 7:11) ⇑
11   A GDULA Adam Y MÓL Marcin 3:0 (17:15, 11:6, 11:2) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00
30. GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
1   A MÓL Marcin W WOLANIN Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:2) ⇑
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇑
7   A MÓL Marcin X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
11   A MÓL Marcin Y RAPUTA Tomasz 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
189 CHOLEWA Dariusz 1998
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
677 GROŃSKI Dawid 1995
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
100 KACHEL Mateusz 1996
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
113 KURNYTA Mariusz 1989
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
750 MARTYKA Kamil 1991
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
312 PACH Łukasz 1991
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
913 SZCZECINA Łukasz 1995
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
470 WILK Paweł 1988
1886 WOLANIN Piotr 2001
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1388 WYSOWSKI Jan 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990