Dariusz Porąbka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 10:30 ⇨ 2018-09-28 18:30
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3
5   A PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:30
21. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 11:3
6   B PORĄBKA Dariusz
WOJDYŁA Dominik
X MOSKAŁA Grzegorz
KRUPA Cezary
1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇓
11   A PORĄBKA Dariusz Y WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
897 BAKAŁA Sebastian 1976
15 BIEL Jakub 1977
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
534 BISZCZAD Adrianna 1995
535 BISZCZAD Bartosz 1992
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
704 DZIADEK Dominik 1998
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
197 GLAZER Rafał 1987
557 GODYŃ Łukasz 1992
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
579 GRADKOWSKI Paweł 1988
125 GRAJNY Piotr 1968
63 GROMADA Arkadiusz 1998
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1415 KNAGA Łukasz 2003
697 KOCHMAŃSKI Marek 1983
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
413 KRZYSIEK Paulina 1996
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1285 KWATER Dominik 1977
635 KWEK Aleksander 1970
1197 LELEK Paweł 1973
215 LEŚNIAK Damian 1994
939 LEWICKI Piotr 1969
559 LIPKA Konrad 1994
328 MAMOŃ Wojciech 1981
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
896 PAWEŁCZAK Mateusz 1986
495 PETKA Michał 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
574 PUCZEK Robert 1965
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
659 RAŚ Tomasz 1979
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
611 SOPATA Jakub 2000
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
670 TALAGA Samuel 1999
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
615 ŻEBRO Krzysztof 1986