Aleksandra Chrabąszcz
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00 ⇨ 2019-09-26 20:00
1. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z TABOR Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W TABOR Marcin
GALUS Mateusz
0:3 (7:11, 10:12, 5:11) ⇓
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y DUDEK Radosław 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 8:11) ⇓
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X NOSAL Mirosław 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-03 19:00
8. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8
4   D LENART Marek Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (12:10, 7:11, 11:8, 6:11, 1:11) ⇑
10   C URBAN Witold Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇓
13   B DUDZIAK Damian Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:2 (11:6, 6:11, 5:11, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇓
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y PALACZ Mirosław 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇓
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X PIEKARCZYK Michał 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS Centrum Kraków 7:7
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y RADEK Arkadiusz 3:2 (4:11, 11:3, 4:11, 14:12, 12:10) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:4, 13:11, 11:9) ⇑
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z UTYLSKI Filip 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) ⇓
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W PEREK Nikodem 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00 ⇨ 2020-01-02 18:00
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y TURECKI Kacper 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:5) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (11:5, 11:8, 10:12, 6:11, 3:11) ⇓
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 2:11) ⇓
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W CELARY Mateusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:6, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 16:00 ⇨ 2020-01-15 18:00
46. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
2   B SURMA Krzysztof X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇓
5   A KUŹNIK Grzegorz
RACZEK Marcin
W MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 12:10) ⇓
7   A RACZEK Marcin X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇓
14   D KRÓLIKOWSKI Bartosz X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00 ⇨ 2020-01-20 18:30
60. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X ZAJĄC Anna 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOZIOŁ Sandra
ZAJĄC Anna
1:3 (6:11, 9:11, 15:13, 9:11) ⇓
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W KOZIOŁ Sandra 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) ⇑
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X KOŁEK Maciej 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:7, 11:13) ⇓
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W CHUDZICKI Maksym 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 6:11) ⇓
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z KOPACKI Paweł 1:3 (8:11, 4:11, 11:3, 6:11) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-07 12:00
85. MKS Centrum Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
6   B KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
X MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
7   A PEREK Nikodem X CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 5:11, 13:15) ⇑
14   D KONSTANTYN Paweł X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
630 BIAŁY Sebastian 1980
899 BIEL Jakub 1987
1418 BIELAK Nina 2005
760 BŁĄKAŁA Kamil 0000
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
708 BOGUSZ Maciej 1996
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1427 CHUDOBA Piotr 1981
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
398 CHYL Kinga 1999
550 CIUREJ Radosław 1999
555 CZARNY Roman 1949
687 CZYRNEK Jakub 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
1436 DRABEK Kazimierz 1945
368 DREWNIANY Ewelina 1996
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
660 FIRLIT Przemysław 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1140 GNIADEK Adrian 2003
1052 GOŁDA Kacper 1994
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1168 HUDYKA Wiktor 1997
753 ISKRA Krzysztof 1996
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
983 JUREK Szymon 1996
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
414 KAPIK Krzysztof 1999
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
1415 KNAGA Łukasz 2003
186 KNAPIK Jacek 1961
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1117 KORNAUS Emilia 2000
1118 KORNAUS Jakub 2002
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1406 MRÓZ Jakub 2003
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
423 NOWAK Jan 1971
988 NOWAK Janusz 1995
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
551 PIÓRO Eryk 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
754 PRZYBYŁO Mateusz 1996
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
241 ROSIEK Michał 1996
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
772 SERAFIN Antoni 1968
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
46 STACH Paweł 1978
1680 STEFAN Igor 2003
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
98 SURMA Krzysztof 1981
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
524 SZLACHETKA Jakub 1993
947 SZMYD Zygmunt 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
1473 WĄS Jakub 2002
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
993 WOŹNIAK Damian 1998
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002