Dariusz Kupiec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: LKS „Vocovia” Wokowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
247 BOLSĘGA Henryk 1971
546 BUDZIK Oskar 1998
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
1633 DZIEDZIC Marta 1969
786 FURTAK Adam 1998
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
780 MÓL Marcin 1978
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
430 NOWAK Aneta 1994
423 NOWAK Jan 1971
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
547 PAJĄK Dawid 1998
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1715 ROJEK Jakub 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990