Piotr Flądro
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: LKS „Vocovia” Wokowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
1. LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5
1   A FLĄDRO Piotr W DZIEDZIC Marta 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 6:11, 11:7) ⇑
6   B FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
X WAZ Józef
KANTOR Jan
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X WAZ Józef 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇑
11   A FLĄDRO Piotr Y SZAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 13:00
8. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
1   A ROZUM Dawid W FLĄDRO Piotr 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:4) ⇓
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Albert
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
8   B TWARÓG Mariusz W FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C GOLONKA Filip W FLĄDRO Piotr 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10
1   A FLĄDRO Piotr W CHMIELEWSKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:3, 11:8) ⇑
5   A FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
W FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 8:11) ⇓
11   A FLĄDRO Piotr Y FLOREK Sławomir 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 12:10) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2
4   D GAJDA Rafał Z FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
13   B HEŁMECKI Szymon Z FLĄDRO Piotr 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 10:12, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 4:10
3   C FLĄDRO Piotr Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:9, 10:12, 11:3, 11:5) ⇑
5   A FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (11:7, 6:11, 6:11, 12:10, 11:6) ⇑
10   C FLĄDRO Piotr Z WOLIŃSKI Zenon 1:3 (11:8, 10:12, 4:11, 8:11) ⇓
12   C FLĄDRO Piotr W OSTROWSKI Dawid 2:3 (9:11, 11:4, 8:11, 11:4, 3:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
36. MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4
1   A MÓL Marcin W FLĄDRO Piotr 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 8:11) ⇑
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 6:11, 11:7) ⇓
8   B ŁABOWSKI Józef W FLĄDRO Piotr 2:3 (6:11, 11:7, 10:12, 11:8, 11:13) ⇑
12   C WOŹNIAK Dominik W FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:7) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 11:00
39. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
1   A FLĄDRO Piotr W PASEK Kamil 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 12:10) ⇑
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 8:11, 11:9) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X PASEK Adrian 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
11   A FLĄDRO Piotr Y TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
46. LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice 7:7
4   D PIETRZAK Krzysztof Z FLĄDRO Piotr 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) ⇓
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
2:3 (11:6, 11:7, 6:11, 7:11, 4:11) ⇑
10   C KOZA Robert Z FLĄDRO Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00
53. LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5
1   A FLĄDRO Piotr W ROBAK Mateusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) ⇑
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:6) ⇑
7   A FLĄDRO Piotr X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇑
11   A FLĄDRO Piotr Y MROCZEK Adrian 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 16:00
60. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 3:11
2   B BAŃBOR Andrzej X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A KOZIOŁ Jarosław X FLĄDRO Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
14   D DAMIAN Tomasz X FLĄDRO Piotr 0:3 (11:13, 14:16, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
66. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
1   A FLĄDRO Piotr W PALACZ Grzegorz 0:3 (7:11, 14:16, 2:11) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 8:11, 3:11) ⇓
7   A FLĄDRO Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (4:11, 11:13, 7:11) ⇓
11   A FLĄDRO Piotr Y TABOR Krzysztof 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 6:11, 12:10) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-23 15:00
83. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 5:9
1   A JANISZEWSKI Tomasz W FLĄDRO Piotr 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 10:12) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
W FLĄDRO Piotr
SKRZYŃSKI Janusz
3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
8   B FLOREK Sławomir W FLĄDRO Piotr 1:3 (6:11, 14:12, 8:11, 3:11) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W FLĄDRO Piotr 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-07 16:30
86. „Mikulec” Grybów - LKS „Vocovia” Wokowice 8:6
1   A SZAREK Marcin W FLĄDRO Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:0 (11:2, 11:8, 11:6) ⇓
8   B NOWAK Marcin W FLĄDRO Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇓
12   C TOKARZ Adam W FLĄDRO Piotr 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
760 BŁĄKAŁA Kamil 0000
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
708 BOGUSZ Maciej 1996
1361 BOJDO Julia 2000
2207 BRZĘK Patrycja 2005
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
757 CHYL Zbigniew 1964
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
402 DUDA Tomasz 1981
1633 DZIEDZIC Marta 1969
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2622 GAWEŁDA Anna 2002
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1372 GOLONKA Filip 2006
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
1932 KORUS Paweł 2002
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
1802 KUDŁA Paweł 1985
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
774 MARTA Patrycja 1999
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
645 MORAWIEC Michał 1995
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
2145 NAGEL Kacper 2006
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
187 NOWAK Stanisław 1962
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
995 RAJZER Krzysztof 2003
1136 RAK Sebastian 2001
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
2181 SIKOŃ Maciej 2007
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1669 SZAREK Marcin 1986
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
493 WAZ Józef 1955
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
761 ZYCH Michał 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990