Stanisław Styrna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1943
Przynależność klubowa: LKS „Vocovia” Wokowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
760 BŁĄKAŁA Kamil 0000
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
708 BOGUSZ Maciej 1996
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
398 CHYL Kinga 1999
1686 CICH Adrian 2002
550 CIUREJ Radosław 1999
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
368 DREWNIANY Ewelina 1996
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
756 FILIPOWSKI Michał 1995
660 FIRLIT Przemysław 1995
786 FURTAK Adam 1998
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
983 JUREK Szymon 1996
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
2352 LIPKA Jakub 2005
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
774 MARTA Patrycja 1999
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
645 MORAWIEC Michał 1995
780 MÓL Marcin 1978
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
423 NOWAK Jan 1971
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
279 NOWAK Tomasz 1997
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
5 OPIOŁA Tomasz 1954
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1020 PIECHNIK Dawid 2001
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
773 RYBAK Albert 1999
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
2354 WĄSIK Dawid 2003
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
733 WRONA Bartłomiej 2000
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
761 ZYCH Michał 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990