Dawid Jastrzębski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
5. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3
2   B MLECZKO Bartłomiej X JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
6   B MLECZKO Radosław
MLECZKO Bartłomiej
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:0 (11:2, 11:4, 11:0) ⇓
7   A MLECZKO Radosław X JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 12:10) ⇓
14   D JASIELSKI Franciszek X JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 4:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 17:00
11. LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z JEWUŁA Mateusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇓
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y ROBAK Mateusz 2:3 (11:4, 9:11, 11:9, 6:11, 10:12) ⇓
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 11:00
21. KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
3   C MACIUSZEK Wiesław Y JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (7:11, 17:19, 7:11) ⇑
6   B MACIUSZEK Wiesław
PASEK Kamil
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11) ⇑
9   D PASEK Kamil Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:7) ⇓
11   A PASEK Adrian Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 4:10
3   C FLĄDRO Piotr Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:9, 10:12, 11:3, 11:5) ⇓
5   A FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (11:7, 6:11, 6:11, 12:10, 11:6) ⇓
9   D RĘBACZ Wojciech Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (20:18, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
11   A JAWIEŃ Marcin Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (4:11, 8:11, 11:7, 11:6, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 17:00
35. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y PALACZ Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:8) ⇑
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W OBROCHTA Piotr 1:3 (10:12, 15:13, 4:11, 10:12) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 16:30
43. „Mikulec” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7
4   D TOKARZ Adam Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (8:11, 11:1, 10:12, 11:8, 11:9) ⇓
5   A TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (10:12, 11:13, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
10   C KIEŁBASA Józef Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 8:11, 11:8) ⇓
13   B GŁÓWCZYK Jan Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (11:7, 11:6, 18:20, 10:12, 3:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 17:00 ⇨ 2019-12-22 15:00
38. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z ROZUM Dawid 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) ⇓
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W TWARÓG Mariusz
MENSFELD Natalia
3:0 (11:9, 13:11, 11:7) ⇑
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y TWARÓG Mariusz 2:3 (15:13, 5:11, 11:8, 12:14, 4:11) ⇓
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2020-01-10 18:00
51. UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8
4   D GAJDA Rafał Z JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (11:5, 10:12, 11:7, 6:11, 11:6) ⇓
10   C KORNAŚ Bartłomiej Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (12:10, 11:8, 9:11, 11:13, 7:11) ⇑
13   B HEŁMECKI Szymon Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 17:00 ⇨ 2020-01-18 15:00
16. LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
1   A JASTRZĘBSKI Dawid W PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 12:10) ⇑
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (7:11, 9:11, 12:14) ⇓
7   A JASTRZĘBSKI Dawid X MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (4:11, 9:11, 11:4, 4:11) ⇓
11   A JASTRZĘBSKI Dawid Y PIĘTOŃ Robert 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 12:14) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 16:00
63. MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7
1   A MÓL Marcin W JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) ⇓
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 5:11) ⇑
8   B WOŹNIAK Dominik W JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇓
12   C ŁABOWSKI Józef W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 17:00 ⇨ 2020-01-25 15:00
57. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:2
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇑
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W PROCHAZKA Tomasz
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:5, 11:7, 11:2) ⇑
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) ⇑
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
757 CHYL Zbigniew 1964
550 CIUREJ Radosław 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
741 GACZOŁ Dominik 1978
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1139 GAWLIK Seweryn 1999
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
549 JANIA Mateusz 1997
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
983 JUREK Szymon 1996
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
186 KNAPIK Jacek 1961
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1117 KORNAUS Emilia 2000
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
523 KUZIO Waldemar 1977
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
423 NOWAK Jan 1971
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
720 RYŚ Daniel 1997
743 SALA Wojciech 1983
862 SARNA Ryszard 1962
772 SERAFIN Antoni 1968
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
738 STOLARZ Beniamin 1998
740 STYRNA Stanisław 1943
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990