Mateusz Galus
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
12. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3
1   A DYCHTOŃ Jakub W GALUS Mateusz 3:1 (11:7, 5:11, 11:8, 11:9) ⇓
5   A FLOREK Sławomir
DYCHTOŃ Jakub
W KOZIOŁ Jarosław
GALUS Mateusz
3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W GALUS Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C MOTYKA Tadeusz W GALUS Mateusz 2:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
20 BROŻEK Mateusz 1988
1838 BRUZDA Rafał 1974
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
398 CHYL Kinga 1999
757 CHYL Zbigniew 1964
550 CIUREJ Radosław 1999
2241 CZERNIK Mateusz 1989
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
368 DREWNIANY Ewelina 1996
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
735 JAŚKIEWICZ Sebastian 2001
983 JUREK Szymon 1996
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1183 KASPRZYK Michalina 2002
19 KIEROŃSKI Adam 1969
24 KOCIK Piotr 1980
2086 KOCIUBA Filip 1998
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
178 KUTAJ Maksymilian 2002
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
1721 NALEPKA Maciej 1977
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
1033 OSIKA Sławomir 1990
312 PACH Łukasz 1991
617 PACH Mateusz 1994
547 PAJĄK Dawid 1998
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
1111 RUSEK Andrzej 1967
773 RYBAK Albert 1999
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
2218 SALAMON Paweł 1969
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
1944 SEROKA Szymon 2001
2221 SKŁADOŃ Piotr 1988
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2202 SPOREK Szymon 2004
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
22 WŁODEK Grzegorz 1985
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
733 WRONA Bartłomiej 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
761 ZYCH Michał 1996
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990