Zuzanna Kowalczyk
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
619 ANTECKI Krzysztof 1995
1867 BAŁUCKA Sandra 2000
135 BANAŚ Jan 1967
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
329 BOBAK Piotr 1978
508 BOGUNIA Artur 1996
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
700 BURCHAŁA Urszula 2000
971 BURY Karol 1999
138 BURY Mateusz 1999
597 CHMIELAK Piotr 1999
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
942 CHOLEWA Paweł 1999
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1866 CYGANEK Anna 1979
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
174 DANAJ Natalia 2000
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1381 DOMITER Julia 2004
591 DUDA Marcin 1995
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
987 DZIELSKI Robert 1971
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
124 FROLIK Natalia 2000
1625 GAJ Milena 2008
431 GĄDEK Natalia 2001
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1600 GNIADEK Paweł 1975
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1017 HODUR Tomasz 1987
1580 IWANIEC Kinga 1999
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
543 JARZĄBEK Szymon 1998
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
392 JUCHA Patrycja 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1248 KCIUK Eryk 1999
1131 KEMPA Robert 1976
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
960 KURUC Grzegorz 1999
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
681 LASKOWSKI Maciej 1999
127 LENART Kazimierz 1952
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
618 MAROSZEK Patryk 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
601 PASIECZNY Jan 1967
695 PETKA Krzysztof 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
608 PIÓRECKI Piotr 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
589 RYPEL Mikołaj 1999
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
783 SICHELSKI Maciej 1999
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
500 STOPKA Wojciech 1999
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
132 SUSKI Karol 1994
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
1865 SZUFNARA Anna 1987
311 ŚLIWA Alicja 1998
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
140 ŚWIERKOSZ Kamil 1997
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
1939 WILK Roman 1961
717 WILK Wiktoria 2002
1583 WINCEK Marek 1981
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
686 WOŹNIAK Maria 1999
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
158 ZAWADZKA Emilia 1997
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991