Numer zawodnika: | 713 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 2001 |
Przynależność klubowa: | KS „Gorce” Nowy Targ |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 36484 |
Numer licencji okres.: | 1317 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-15 12:00 1. KS Gorce Nowy Targ II - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6 |
|||||||
4 | D | GARB Aleksandra | Z | JASTRZĘBSKI Dawid | 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) | ||
6 | B |
GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
X |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
2:3 (11:8, 19:21, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
9 | D | GARB Aleksandra | Y | OGORZELEC Łukasz | 3:1 (5:11, 14:12, 11:7, 11:6) | ||
14 | D | GARB Aleksandra | X | TABOR Marcin | 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 15:00 ⇨ 2023-10-20 18:00 12. LKS Victoria Nidek - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
2 | B | HOLCMAN Tomasz | X | GARB Aleksandra | 1:3 (14:12, 2:11, 8:11, 11:13) | ||
5 | A |
ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
W |
GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 5:11) | ||
7 | A | ŻYDEK Robert | X | GARB Aleksandra | 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 5:11) | ||
14 | D | WODNIAK Kamil | X | GARB Aleksandra | 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 24. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Gorce Nowy Targ II 11:3 |
|||||||
2 | B | MATUSIAK Łukasz | X | GARB Aleksandra | 3:2 (11:5, 9:11, 11:7, 1:11, 14:12) | ||
5 | A |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
W |
GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
3:2 (11:5, 7:11, 3:11, 11:5, 11:9) | ||
7 | A | MADZULA Paweł | X | GARB Aleksandra | 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) | ||
14 | D | OBROCHTA Piotr | X | GARB Aleksandra | 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 36. KS Gorce Nowy Targ II - KS Podwawelski Kraków II 6:8 |
|||||||
4 | D | GARB Aleksandra | Z | BOLEK Łukasz | 3:0 (12:10, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra RYŚ Paweł |
W |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
1:3 (9:11, 11:6, 15:17, 8:11) | ||
9 | D | GARB Aleksandra | Y | FORNARI LABBE Carlo Vito | 2:3 (11:8, 11:4, 5:11, 6:11, 7:11) | ||
14 | D | GARB Aleksandra | X | WOŁOWIECKI Robert | 3:1 (11:13, 15:13, 11:9, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-11-19 13:00 40. MKS Radość Gorlice - KS Gorce Nowy Targ II 9:5 |
|||||||
4 | D | PIETRUSZKA Sławomir | Z | GARB Aleksandra | 3:1 (5:11, 11:9, 11:6, 11:9) | ||
5 | A |
PUSZKARIOW Konstantyn GAŁUSZKA Mateusz |
W |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 12:10) | ||
10 | C | GAŁUSZKA Mateusz | Z | GARB Aleksandra | 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:9) | ||
13 | B | NOWAK Marcin | Z | GARB Aleksandra | 3:1 (11:9, 13:11, 11:13, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-12-10 14:00 14. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
4 | D | GARB Aleksandra | Z | ŚWIATŁOŃ Piotr | 3:0 (11:5, 15:13, 15:13) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:1 (11:2, 8:11, 13:11, 11:6) | ||
9 | D | GARB Aleksandra | Y | KUZIO Waldemar | 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) | ||
14 | D | GARB Aleksandra | X | DUDZIAK Damian | 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00 53. TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6 |
|||||||
2 | B | KOZIEŁ Michał | X | GARB Aleksandra | 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:8) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) | ||
7 | A | ŚWIRK Robert | X | GARB Aleksandra | 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | GARB Aleksandra | 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2024-01-05 18:30 48. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5 |
|||||||
2 | B | GARB Aleksandra | X | KOŁOS Arkadiusz | 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:3) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:3, 11:3) | ||
8 | B | GARB Aleksandra | W | TURECKI Kacper | 3:1 (8:11, 13:11, 11:3, 11:4) | ||
13 | B | GARB Aleksandra | Z | ZIMNICKI Tomasz | 2:3 (5:11, 3:11, 14:12, 11:9, 3:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 60. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
4 | D | GARB Aleksandra | Z | BOBER Rafał | 3:0 (11:6, 12:10, 16:14) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
3:2 (8:11, 11:7, 6:11, 11:5, 11:7) | ||
9 | D | GARB Aleksandra | Y | RADEK Arkadiusz | 2:3 (10:12, 5:11, 11:8, 11:1, 7:11) | ||
14 | D | GARB Aleksandra | X | KUBIC Marcin | 2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 5:11, 12:14) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2024-01-15 18:30 27. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Skawa Wadowice 4:10 |
|||||||
3 | C | GARB Aleksandra | Y | MLECZKO Bartłomiej | 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) | ||
10 | C | GARB Aleksandra | Z | ŻOŁYNIAK Hubert | 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) | ||
12 | C | GARB Aleksandra | W | RACZEK Marcin | 0:3 (11:13, 3:11, 11:13) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 10:30 66. KS Bronowianka Kraków II - KS Gorce Nowy Targ II 2:12 |
|||||||
4 | D | KONSTANTYN Paweł | Z | GARB Aleksandra | 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 12:14) | ||
5 | A |
KONSTANTYN Paweł RIEPKIN Oleh |
W |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
2:3 (11:1, 10:12, 4:11, 15:13, 9:11) | ||
10 | C | TWARÓG Mariusz | Z | GARB Aleksandra | 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 1:11, 8:11) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | GARB Aleksandra | 3:2 (2:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
2 | B | GARB Aleksandra | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:7, 10:12, 11:3, 11:4) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 9:11, 11:4) | ||
8 | B | GARB Aleksandra | W | TWARÓG Mariusz | 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) | ||
13 | B | GARB Aleksandra | Z | KARIMOV Artur | 2:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:9, 3:11) |