Klaudia Gach
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
619 ANTECKI Krzysztof 1995
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
508 BOGUNIA Artur 1996
700 BURCHAŁA Urszula 2000
138 BURY Mateusz 1999
297 CESACZ Piotr 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
942 CHOLEWA Paweł 1999
1866 CYGANEK Anna 1979
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
174 DANAJ Natalia 2000
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
124 FROLIK Natalia 2000
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
102 GRAJNY Marta 1997
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1017 HODUR Tomasz 1987
392 JUCHA Patrycja 1998
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1131 KEMPA Robert 1976
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
980 KOLASA Dawid 1969
979 KOLASA Szymon 2003
889 KORCZAK Damian 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
137 KUBIENIEC Michał 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
960 KURUC Grzegorz 1999
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
618 MAROSZEK Patryk 1992
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1868 MOKRZYCKA Paulina 2000
769 MOREK Radosław 2000
1096 NALEPA Maciej 1973
928 NOWORYTA Anna 1981
514 OSTANEK Michał 1998
592 PANCZAK Szymon 1995
601 PASIECZNY Jan 1967
81 PIĄSTKA Michał 1994
608 PIÓRECKI Piotr 1999
1338 PIS Agnieszka 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
926 POTOCKI Adam 1975
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
589 RYPEL Mikołaj 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
783 SICHELSKI Maciej 1999
611 SOPATA Jakub 2000
590 STEFANIAK Paweł 1999
500 STOPKA Wojciech 1999
132 SUSKI Karol 1994
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1865 SZUFNARA Anna 1987
966 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001
140 ŚWIERKOSZ Kamil 1997
1269 TURECKI Kacper 2006
330 WARMUZ Kamil 1989
682 WARPACHA Aleksandra 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
717 WILK Wiktoria 2002
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
686 WOŹNIAK Maria 1999
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
158 ZAWADZKA Emilia 1997
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986