Bartłomiej Mleczko
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
5. LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3
2   B MLECZKO Bartłomiej X JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
6   B MLECZKO Radosław
MLECZKO Bartłomiej
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:0 (11:2, 11:4, 11:0) ⇑
8   B MLECZKO Bartłomiej W OSTROWSKI Dawid 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 12:10) ⇑
13   B MLECZKO Bartłomiej Z WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
13. KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
2   B SZTWIERTNIA Ilona X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A KOZIOŁ Sandra X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 2:11) ⇑
14   D GAJEWSKA Natalia X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
19. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
2   B MLECZKO Bartłomiej X KOŁOS Arkadiusz 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 7:11, 5:11) ⇓
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (11:6, 3:11, 11:6, 11:9) ⇑
8   B MLECZKO Bartłomiej W CELARY Mateusz 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 7:11) ⇓
13   B MLECZKO Bartłomiej Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
2   B GALA Bartłomiej X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 8:11) ⇑
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (14:16, 8:11, 9:11) ⇑
7   A OSTANEK Michał X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
14   D GALA Dawid X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 15:30
37. „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
2   B GRATKOWSKI Jacek X MLECZKO Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 9:11) ⇑
6   B BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
X MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
7   A GŁĄB Damian X MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇓
14   D CNOTA Jakub X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (2:11, 7:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 12:00
43. MKS KSOS Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11
4   D UTYLSKI Filip Z MLECZKO Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 9:11) ⇑
10   C ROBAK Wiktor Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) ⇑
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
3   C MLECZKO Bartłomiej Y PALACZ Mirosław 3:1 (10:12, 11:4, 12:10, 11:9) ⇑
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:9) ⇑
10   C MLECZKO Bartłomiej Z JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:7, 8:11) ⇓
12   C MLECZKO Bartłomiej W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1920 CNOTA Jakub 2002
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
204 GÓRAK Krzysztof 1996
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
648 MISIASZEK Wojciech 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
514 OSTANEK Michał 1998
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1850 ROBAK Wiktor 2002
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
10 SAMEL Bartłomiej 1981
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990